19.01.2009, Miroslav Fuks

Vysočina testuje českobudějovického Michala Skopalíka

Vysočina testuje českobudějovického Michala SkopalíkaV jednom z úterních dvou přípravných duelů FC Vysočina na půdě Sparty Praha nastoupí i nově testovaný defenzivní záložník Českých Budějovic Michal Skopalík (nar. 13.3.1985, 188 cm / 74 kg). Prvoligovou premiéru si v dresu Dynama odbyl na podzim, předtím sbíral druholigové zkušenosti v HFK Olomouc a v Čáslavi.

 
S fotbalem začínal v Lutíně, ještě v žákovském věku přestoupil do Sigmy Olomouc, kde působil několik sezón, aby se v roce 1997 vrátil do Lutína. V dorosteneckém věku působil v kategorii dospělých a nastupoval pravidelně v základní sestavě. V průběhu roku 2003 se objevil v dresu SK Lipová, odkud se v zimní přestávce přesunul do juniorky Dynama České Budějovice. V sezoně 2005/06 hostoval v 1.HFK Olomouc, kde si připsal prvních 7 druholigových startů. Do téže soutěže znovu zamířil v létě 2007 a odehrál 28 duelů (3 branky) v Čáslavi. Po sezoně se vrátil zpět do Budějovic, kde ho kouč Kmoch v letní přípravě přesunul do „A“ mužstva a v prvních pěti kolech nejvyšší soutěže ho třikrát poslal na hřiště. Po výměně trenéra již šanci nedostal a nastupoval za třetiligovou juniorku. Nyní bojuje o šanci v FC Vysočina.
 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu