30.01.2009, Miroslav Fuks

V brance FC Vysočina se představí Winter

V brance FC Vysočina se představí WinterHledání gólmana, který zvýši konkurenci v na důležitém postu brankáře v FC Vysočina, je snad u konce. Poté, co nevyšlo angažování zkušeného Mária Michalíka, je na nejlepší cestě příchod neméně ostříleného Václava Wintra (nar. 18.8.1976). Mrštný brankář, který se v loňské sezóně velkou měrou podílel na postupu FK Bohemians Praha do Gambrinus ligy, se dnes připojil k týmu a zítra nastoupí k přípravnému duelu v Dubnici.

 
Winter je odchovancem pražské Slavie, odkud v roce 1997 zamířil do týmu prvoligového nováčka Atlantic Lázně Bohdaneč. Zde si připsal prvních šest ligových startů, zažil následný sestup a v klubu strávil další dva druholigové ročníky. Po neslavném konci Atlanticu působil vždy tři ročníky na druholigových štacích v Neratovicích a v Kladně (v ročníku 2005/06 byl u postupu do I. ligy). V létě 2006 si vybral působení v třetiligovém Střížkově, kde se během pouhých dvou sezón výrazně podílel na dvou postupech. V aktuálním ročníku Gambrinus ligy na podzim v Bohemians vytvořil vyrovnanou brankářskou trojici s Beláněm a exjihlavským Šimonem. Během své kariéry si připsal 11 startů v nejvyšší soutěži a úctyhodných 192 duelů ve II. lize.
 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu