12.02.2009, Miroslav Fuks

Marečkův memoriál zakončili porážkou

Marečkův memoriál zakončili porážkouStarší dorostenci FC Vysočina dnes ukončili své účinkování v základní skupině Memoriálu Vlastislava Marečka domácí porážkou se Sigmou Olomouc v poměru 1:2 (1:2), když jedinou branku střílel Šandera. Porážka nic nezměnila na postupu Sigmy, neboť naši dorostenci krom výher nad Znojmem a Pardubicemi prohráli s Chrudimí (za FCV nastoupil „B“ tým dorostu).

 
„Do zápasu jsme vlastně šli s handicapem, neboť už v 11. minutě jsme prohrávali 0:2... Nejdříve jsme zaváhali při bránění rohového kopu a poté Pražák namazal malou domů útočníkovi soupeře. Poté jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých příležitostí, z nichž se Šanderovi podařilo snížit na 1:2. Ve druhé části jsme herně zaostávali a byli jsme nepřesní, přesto se Kopic a poté Poláček dostali do obrovských příležitostí, které bohužel nezužitkovali,“ uvedl k zápasu trenér Roman Kučera.

Sestava: Matiášek (46. J.Procházka) – Bambula, Busta (46. Z.Kučera), Pražák, Štěpán – Šandera (60. Ptáček), Kopic, T.Kučera, Leligdon, D.Vacek – Kosak (46. Poláček)

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu