12.02.2009, Miroslav Fuks

Marečkův memoriál zakončili porážkou

Marečkův memoriál zakončili porážkouStarší dorostenci FC Vysočina dnes ukončili své účinkování v základní skupině Memoriálu Vlastislava Marečka domácí porážkou se Sigmou Olomouc v poměru 1:2 (1:2), když jedinou branku střílel Šandera. Porážka nic nezměnila na postupu Sigmy, neboť naši dorostenci krom výher nad Znojmem a Pardubicemi prohráli s Chrudimí (za FCV nastoupil „B“ tým dorostu).

 
„Do zápasu jsme vlastně šli s handicapem, neboť už v 11. minutě jsme prohrávali 0:2... Nejdříve jsme zaváhali při bránění rohového kopu a poté Pražák namazal malou domů útočníkovi soupeře. Poté jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých příležitostí, z nichž se Šanderovi podařilo snížit na 1:2. Ve druhé části jsme herně zaostávali a byli jsme nepřesní, přesto se Kopic a poté Poláček dostali do obrovských příležitostí, které bohužel nezužitkovali,“ uvedl k zápasu trenér Roman Kučera.

Sestava: Matiášek (46. J.Procházka) – Bambula, Busta (46. Z.Kučera), Pražák, Štěpán – Šandera (60. Ptáček), Kopic, T.Kučera, Leligdon, D.Vacek – Kosak (46. Poláček)

 
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina nákupem permanentky!

FC Vysočina znovu hodlá bojovat a vykročit na roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší fotbalové soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu