21.07.2003, Redakce

V neděli bude slavnostně otevřen stadión FC Vysočina

JIHLAVA - V neděli 27. července vstoupí druholigová Vysočina do nové druholigové sezóny. Zároveň se však slavnostně otevřou brány nově zrekonstruovaného stadiónu v Jiráskově ulici, který po úpravách splňuje striktní požadavky ČMFS definovaných v projektu ”Stadióny 2003” pro II. ligu.

 
V rámci úprav byla stávající hlavní tribuna osazena 1.097 předpisovými sedadly s opěradlem výšky 30 cm. V těsném sousedství tribuny navíc vznikla bezbariérová terasa pro invalidní spoluobčany. Především pak byla rozšířena a prodloužena stávající travnatá plocha na jediný možný rozměr 115 x 76 m. Toho bylo dosaženo výrazným zásahem do škvárové běžecké dráhy a atletických sektorů. Investorem úprav, které si celkově vyžádaly okolo 3 mil. Kč, je Město Jihlava.

Nedělní odpoledne tak bude vedle atraktivního fotbalu patřit i slavnostnímu doprovodnému programu s vystoupením mažoretek, tombolou o zajímavé ceny a vše zpříjemní cenami svých produktů Pivovar Ježek a Masozávod Krahulčí. A pozor, pro děti bude skákací hrad zcela ZDARMA!

V návaznosti na rekonstrukci hlavní tribuny dochází k změnám v jejím "provozu". Krytá tribuna nyní disponuje hlavním prostředním vchodem a v podobě samostatných místenkových sedadel vytváří komfort, který divákovi nabízí dosud nepoznané pohodlí a zároveň mu zaručí "jeho" místo po celé utkání. Tomuto budou odpovídat i pořádková opatření na tribuně, na kterou se po dobu utkání nedostane žádný návštěvník bez platné místenkové vstupenky. Cena této vstupenky byla stanovena na jednotných 40,- Kč. Méně pohodlný divák má možnost zakoupit vstupenku za 25,- Kč. Ta ho opravňuje stát v nekrytých ochozech pro stání nebo sedět na nemístenkových a nekrytých sedadlech, které nově vznikly na obou okrajích hlavní tribuny. Pro fanouška, který byl po léta zvyklý stát na oblíbeném nekrytém místě v ochozech, to znamená snížení ceny vstupného z původních a již 4 roky platných třiceti korun na dnešních 25,- Kč. Pro úplnost zbývá dodat, že i nadále mají děti do 10ti let vstupné na stadión zdarma, na hlavní kryté tribuně však smějí sedět pouze na klíně rodičů či příbuzných. Jinak jsou i oni nuceni zakoupit platný místenkový lístek.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu