24.07.2003, Redakce

POZOR! Kupte si své sedadlo na tribuně stadiónu FC Vysočina!

Počínaje pondělím 21. července zahájí druholigová FC Vysočina předprodej permanentních vstupenek pro nadcházející fotbalovou sezónu 2003/2004. Místenkové vstupenky na zrekonstruovanou tribunu lze zakoupit za pouhých 450,- Kč na v sídle společnosti PSJ holding, a.s., v Jiráskově ulici 32 u vedoucího marketingu FC Vysočina Miroslava Fukse každý všední den od 7:30 do 16:00 (bližší informace na tel.: 607 628 868 nebo 567 550 223).

 
Cena je opravdu lidová, neboť při vstupném 40,- Kč na místenkovou tribunu představuje při patnácti domácích utkání II. ligy slevu 150,- Kč. "Permanentka" v sobě navíc zahrnuje i volný vstup na veškerá letošní eventuální utkání Poháru ČMFS (vč. střetnutí se Slávií Praha!) a dokonce i bezplatný vstup na duely divizního "B" mužstva!

A poslední lákadlo na závěr – každý, kdo si zakoupí permanentní vstupenku pro nadcházející sezónu, si může vybrat sektor, řadu i sedadlo, ze kterého chce na kryté tribuně všechna domácí utkání FC Vysočina sledovat! Získá tak ”vlastní” sedačku pro celý soutěžní ročník 2003/2004!

 
Aktuálně

Mohamed Tijani přestoupil do Slavie Praha

Urostlý stoper Mohamed Tijani se stal slávistou a dostal tak předčasný dárek ke svým pondělním 23. narozeninám! Jeho hostování z FC Vysočina, kde strávil celý rok 2019, se proměnilo v přestup do Slavie Praha. Obránce z Pobřeží Slonoviny však obratem zamíří na hostování do Slovanu Liberec. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu