10.04.2009, Miroslav Fuks

Michal Veselý: „Asi se mělo hrát bez přestávky...“

Michal Veselý: „Asi se mělo hrát bez přestávky...“Do utkání na Julisce vedl jihlavský tým netradiční kapitán Michal Veselý. Tento dlouholetý hráč FC Vysočina mohl být hrdinou zápasu, neboť ve 32. minutě otočil skóre utkání. Jak by tento zásah popsal?

 
Dvakrát po sobě mi dal krásný balón za obranu Michal Lovětínský. Poprvé jsme na něj nedosáhl, ale podruhé vše vyšlo přesně a mně se podařilo Svobodu prostřelit.

Jak jsi ze svého postu utkání viděl?

První půle byla v naší režii, hráli jsme dobře. Asi nemělo dojít k poločasové přestávce a měli jsme hrát v kuse, protože druhá část nám vůbec nevyšla. Navíc druhá inkasovaná branka byla velkou shodou náhod. Dukla se takto dostala na koně a nám s přibývajícím časem ubývaly síly. Porážka je velkou chybou, měli jsme alespoň bod uhrát, byl nadosah. Po zápase nám nebylo moc do řeči... Stále však máme před Duklou náskok, který musíme v dalších zápasech minimálně udržet.


 
Související
Aktuálně

Radim Kučera: Duel jsme naprosto nezvládli jako tým

Nic netrvá věčně. Ani domácí vítězná série FC Vysočina. Zvlášť po tak nepovedeném výkonu, jako proti Varnsdorfu. Zklamání v jihlavském táboře bylo po utkání značné a logické. Vyzpovídali jsme kouče Radima Kučeru a útočníka Stanislava Klobásu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu