02.09.2003, Redakce

FC Vysočina chce vytvořit skutečně domácí prostředí

JIHLAVA – Atmosféra na posledním druholigovém utkání, kdy 15 fanoušků hostí vytvořilo Drnovicím takřka domácí prostředí, vyburcovala vedení FC Vysočina k další aktivitě ke zlepšení atmosféry na stadiónu.

 
”Domácí publikum je pro většinu klubů v I. či II. lize tím pravým dvanáctým hráčem. Bohužel, právě Jihlava je ”proslulá” sice početným, ale velice chladným publikem. Přitom jsme přesvědčeni, že opravdových fanoušků má Vysočina poměrně dost. Jen jim chybí organizace,” povzdechl si ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis. Právě tyto věrné fanoušky nyní FC Vysočina vyzývá k setkání. To proběhne ve čtvrtek 4. září od 18:00 hodin v Tipsport baru v Mrštíkově ulici. Tedy v místě zbrusu nového Mini FANSHOPU FC Vysočina a pouhé tři dny před atraktivním zápasem s exligovým Hradcem Králové. ”Porážka s Drnovicemi sice tuto naši aktivitu nenastartovala ideálně, my přesto věříme, že nadcházející důležitý duel s Hradcem fanoušky vyburcuje k podpoře. Naši hráči ji momentálně skutečně potřebují,” apeluje na fanoušky ředitel klubu.

”Plánované setkání s fanoušky by mělo vytvořit jakýsi základní kámen ke vzniku oficiálního fan-clubu FC Vysočina. Pro zájemce budeme mít připraveny členské kartičky, které pro ně budou představovat řadu výhod v podobě výrazných slev na koupi vstupenek a suvenýrů. Tito příznivci budou mít vlastní vchod na stadión a velmi zajímavý vymezený sektor na zrekonstruované hlavní tribuně. Zároveň počítáme s finanční podporou fan-clubu pro nákup "potřeb" pro fanoušky - bubnů, vlajek, světelných efektů apod. Stejně tak budeme pokračovat v pořádání setkání členů fan-clubu nebo se budeme podílet na organizování autobusových zájezdů na vybraná mistrovská utkání. Na oplátku budeme žádat o jediné – vytvoření skutečné zvukové kulisy během našich zápasů," uvedl vedoucí marketingu FC Vysočina Jihlava Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu