10.04.2006, Redakce

Lukáš Vaculík si v Boleslavi konečně užívá fotbalovou radost

Mezi důležité postavy mladoboleslavského týmu se na jaře zařadil jihlavský odchovanec Lukáš Vaculík. V zimní přípravě si vybojoval místo v základní sestavě a už dvakrát se zapsal mezi střelce.

 
Jak se do Jihlavy těšíte?

Těším se. Bude to můj první zápas po odchodu z Jihlavy, tak se chci ukázat v co nejlepším světle. Budeme chtít vyhrát a kdyby se mi podařilo přidat gól, tak to by bylo úplně ideální.

Vstřelil jste důležité góly Baníku Ostrava a teď naposledy Zlínu. Boleslavi i vám se teď hodně daří…

Cítím se velmi dobře. Hodně mi psychicky pomohl první zápas s Baníkem, kdy se mi hned podařilo skórovat. Jsem rád, že jsem součástí mužstva, kterému se momentálně tak daří.

Na podzim vás Boleslav poslala na hostování do druholigové Kroměříže. Jak jste to bral?

Zpětně musím říct, že mi to pomohlo. Je lepší pravidelně kopat, než čekat třeba deset kol na příležitost. Rozehrál jsem se a projevilo se to. V zimě jsem cítil, že za ostatními neztrácím, navíc jsem dal v přípravě čtyři góly.

V Jihlavě jste trpěl zdravotními problémy se stehenním svalem. Už jste stoprocentně fit?

Zdravotně jsem v pohodě, ty komplikace už jsou naštěstí pryč. O to víc si teď fotbal skutečně užívám.

Viděl jste Jihlavu na jaře hrát? Jak vidíte její šanci na záchranu?

Na jaře jsem Vysočinu ještě neviděl, buď jsme hráli ve stejný čas, nebo jsme měli program den před utkáním. Ale jsem v kontaktu s našima, takže vím, že se teď klukům moc nevede. Záchranu bych Jihlavě moc přál, ale reálně to vidím tak, že se bohužel nezachrání.

Proběhne před zápasem nějaké hecování?

Já na velké hecování moc nejsem. Myslím, že se to dokáže spíše vymstít. Občas si zavolám jen s masérem Pavlem Křížkem a trochu se popichuju s našima. V Jihlavě nás každopádně nečeká nic lehkého.

 
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu