25.06.2009, Miroslav Fuks

Vítězství výběru kraje Vysočina

Vítězství výběru kraje VysočinaVýběr mladších dorostenců (roč. 1992) kraje Vysočina triumfoval na 4. ročníku Poháru hejtmana Královehradeckého kraje. Ten se za účasti šesti výběrů uskutečnil 23. – 24. června na hřištích v Novém Bydžově. Svěřenci trenéra Petra Kuchty ve finále zdolali 2:1 domácí tým.

 
Prestižního klání se dále zúčastnili výběry Jihočeského, Pardubického, Královehradeckého a Karlovarského kraje a též výběr Banskobystrického regionu. Reprezentanti Vysočiny si ve tříčlenné skupině připsali jedno vítězství a jednu porážku. V semifinále přehráli Pardubice v poměru 2:1 a stejným výsledkem skončil i finálový duel proti Královehradeckému kraji.

Vysočinu reprezentovali hráči: Beránek, Göth, Cipruš, Císař, Kotnour, Kopeček, J.Kučera, Šuta, Vonásek, Čížek a Vodáček (všichni FC Vysočina), Novotný, Kostelecký, Texl, Válek, Turek a Hrubeš (všichni HFK Třebíč).


 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu