09.01.2006, Redakce

FC Vysočina si z galavečera odnesla dvě prestižní ocenění

J I H L A V A - sobotu 7. ledna se na pražském Žofíně konal čtvrtý Galavečer neprofesionálního fotbalu. Tradičně se zde za účasti předsedy ČMFS Pavla Mokrého vyhlašovaly nejlepší fotbalistky, dorostenci a hráči futsalu. Svého ocenění se dočkali i mládežničtí trenéři a právě do trojice nejlepších dorosteneckých trenérů uplynulého roku (bez udání pořadí) byl vybrán i šéftrenér FC Vysočina Lumír Fikes. „Toto ocenění mne samozřejmě velmi těší, náleží však všem, kteří trénují nebo jinak pracují či pracovali v našem klubu. Trenéři Novotný, Novický, Černý, Hrůza, Vítů, Fuks, Březina, Dubec a další trenéři včetně trenérů a pana Zezulky na Bedřichově v nedávné minulosti vytvořili velmi dobrý základ pro další rozvoj mládežnického fotbalu v Jihlavě. Poděkování zasluhují i obětaví trenéři v oddílech na Vysočině, se kterými spolupracujeme a jejichž hráči v našem klubu nastupují. S díky nemohu zapomenout ani na všechny, kteří na jakékoliv úrovni zajišťují ekonomické zázemí pro náš sport.,“ řekl nám po vyhlášení Lumír Fikes.

 
Jméno FC Vysočina v rámci galavečera zaznělo ještě v jedné příjemné souvislosti. Ofenzivní hráč starších žáků „B“ Alois Zeman (nar. 22.6.1992) totiž triumfoval v Soutěži E-ON o nejlepšího střelce dorosteneckých a žákovských soutěží. Ke skvělému prvenství mu „stačilo“ nastřílet 40 branek. Gratujeme mu a přejeme, aby jeho střelecký prach nikdy nezvlhnul!
 
Aktuálně

U19: Výhra s divizním Havl. Brodem

Jihlavský starší dorost dokázal porazit v posledním přípravném utkání divizní A-tým Havlíčkova Brodu 1:0 (0:0). Za domácí se již tradičně trefil útočník Tomáš Zimmermann. Jihlavské již v sobotu 2.3. čeká mistrovský zápas s konkurentem v tabulce Pardubicemi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu