09.01.2006, Redakce

FC Vysočina si z galavečera odnesla dvě prestižní ocenění

J I H L A V A - sobotu 7. ledna se na pražském Žofíně konal čtvrtý Galavečer neprofesionálního fotbalu. Tradičně se zde za účasti předsedy ČMFS Pavla Mokrého vyhlašovaly nejlepší fotbalistky, dorostenci a hráči futsalu. Svého ocenění se dočkali i mládežničtí trenéři a právě do trojice nejlepších dorosteneckých trenérů uplynulého roku (bez udání pořadí) byl vybrán i šéftrenér FC Vysočina Lumír Fikes. „Toto ocenění mne samozřejmě velmi těší, náleží však všem, kteří trénují nebo jinak pracují či pracovali v našem klubu. Trenéři Novotný, Novický, Černý, Hrůza, Vítů, Fuks, Březina, Dubec a další trenéři včetně trenérů a pana Zezulky na Bedřichově v nedávné minulosti vytvořili velmi dobrý základ pro další rozvoj mládežnického fotbalu v Jihlavě. Poděkování zasluhují i obětaví trenéři v oddílech na Vysočině, se kterými spolupracujeme a jejichž hráči v našem klubu nastupují. S díky nemohu zapomenout ani na všechny, kteří na jakékoliv úrovni zajišťují ekonomické zázemí pro náš sport.,“ řekl nám po vyhlášení Lumír Fikes.

 
Jméno FC Vysočina v rámci galavečera zaznělo ještě v jedné příjemné souvislosti. Ofenzivní hráč starších žáků „B“ Alois Zeman (nar. 22.6.1992) totiž triumfoval v Soutěži E-ON o nejlepšího střelce dorosteneckých a žákovských soutěží. Ke skvělému prvenství mu „stačilo“ nastřílet 40 branek. Gratujeme mu a přejeme, aby jeho střelecký prach nikdy nezvlhnul!
 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu