09.01.2006, Redakce

FC Vysočina si z galavečera odnesla dvě prestižní ocenění

J I H L A V A - sobotu 7. ledna se na pražském Žofíně konal čtvrtý Galavečer neprofesionálního fotbalu. Tradičně se zde za účasti předsedy ČMFS Pavla Mokrého vyhlašovaly nejlepší fotbalistky, dorostenci a hráči futsalu. Svého ocenění se dočkali i mládežničtí trenéři a právě do trojice nejlepších dorosteneckých trenérů uplynulého roku (bez udání pořadí) byl vybrán i šéftrenér FC Vysočina Lumír Fikes. „Toto ocenění mne samozřejmě velmi těší, náleží však všem, kteří trénují nebo jinak pracují či pracovali v našem klubu. Trenéři Novotný, Novický, Černý, Hrůza, Vítů, Fuks, Březina, Dubec a další trenéři včetně trenérů a pana Zezulky na Bedřichově v nedávné minulosti vytvořili velmi dobrý základ pro další rozvoj mládežnického fotbalu v Jihlavě. Poděkování zasluhují i obětaví trenéři v oddílech na Vysočině, se kterými spolupracujeme a jejichž hráči v našem klubu nastupují. S díky nemohu zapomenout ani na všechny, kteří na jakékoliv úrovni zajišťují ekonomické zázemí pro náš sport.,“ řekl nám po vyhlášení Lumír Fikes.

 
Jméno FC Vysočina v rámci galavečera zaznělo ještě v jedné příjemné souvislosti. Ofenzivní hráč starších žáků „B“ Alois Zeman (nar. 22.6.1992) totiž triumfoval v Soutěži E-ON o nejlepšího střelce dorosteneckých a žákovských soutěží. Ke skvělému prvenství mu „stačilo“ nastřílet 40 branek. Gratujeme mu a přejeme, aby jeho střelecký prach nikdy nezvlhnul!
 
Aktuálně

Křivánek, Matulka a Martin Pavlík míři na hostování v MSFL

Trojice perspektivních odchovanců Akademie FC Vysočina míří na podzimní hostování v MSFL. Cenné zkušenosti v třetiligových duelech budou sbírat krajní obránce či záložník Martin Pavlík (roč. 1999) ve Velkém Meziříčí, křídelník nebo útočník Radek Křivánek (roč. 2000) ve Vyškově a také křídelník Radek Matulka (roč. 1999), jenž pokračuje v působení v... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
SK Líšeň
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu