05.02.2004, Redakce

Jihlavští fotbalisté v nominacích juniorských reprezentací!

Hned tři kmenoví hráči FC Vysočina se ocitli v aktuálně zveřejněných nominacích juniorských reprezentací ČR. Nově jmenovaný kouč “21” Ladislav Škorpil pozval své ovečky k prvnímu dvoudennímu soustředění do Nymburku a mezi třicítkou nominovaných neopomněl obránce Ondřeje Šourka (26.4.1983). Šourek tak naváže na reprezentační starty v dresu české “dvacítky”.

 
Druhým nominovaným borcem je talentovaný záložník extraligového dorostu Jan Štohanzl (20.3.1985). Ten jako jediný fotbalista z druholigového klubu figuruje v kádru trenéra Dušana Fitzela k přípravnému duelu proti Portugalsku, které se uskuteční ve městě Queijas ve čtvrtek 12. února.

Posledním reprezentantem z řad FC Vysočina je dorostenecký útočník Josef Šplíchal (9.7.1986), který figuruje v dvaadvacetičlenném kádru trenéra Josefa Pešiceho pro soustředění "osmnáctky" v Blšanech, které se uskuteční od 9. do 11. února.

 
Aktuálně

Oulehla: Kluci šli na hranici svých možností, odvedli maximum

Úsilí fotbalistů FC Vysočina vybojovat tolik potřebné vítězství bylo na trávníku doslova hmatatelné. Ani s pozměněným herním rozestavením však na Vlašim nestačilo. Zrodila se tak remíza, která byla určitě cennější pro hosty. Zvlášť, když přes úhony přečkali možná klíčový moment utkání z 16. minuty. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu