07.09.2009, Miroslav Fuks

FC Vysočina má svoji výlohu v City Parku!

FC Vysočina má svoji výlohu v City Parku!FC Vysočina Jihlava se může chlubit prezentační výlohou v jihlavském obchodním centru City Park. Společně s expozicí HC Dukla ji naleznete v boční pasáži při vstupu z Masarykova náměstí v sousedství restaurace „U Cimbuří“. „Jde o výbornou prezentaci klubu i aktuálního sortimentu suvenýrů. Vedení City Parku jsme za tuto nabídku velmi vděční,“ uvedl marketingový manažer FCV Miroslav Fuks.

 
Instalace výlohy proběhla dnes podvečer za velkého zájmu kolemjdoucích. Na tvorbě zdařilé expozice se podíleli zástupci tří rodin – Mazačovi, Borkovcovi a Fuksovi. Její realizace měla několikatýdenní zpoždění, neboť byla závislá na grafickém zpracování a tisku velkoformátového plakátu v pozadí, který nese foto celého týmu i nový dominantní promo snímek s heslem „Podpořte bojovníky Vysočiny! Nenechte padnout domácí pevnost!“.


 
Aktuálně

Starší dorost remizoval s muži divizního Hlinska

Omlazený celek staršího dorostu sehrál velice cennou přípravnou konfrontaci proti dospělému týmu Hlinska, který usiluje o postup z Divize do ČFL. Naši mladíci byli zkušenějšímu a silovějšímu soupeři vyrovnaným sokem a zcela zaslouženě vybojovali remízu 2:2 (1:0), když jihlavské branky vstřelili Jakub Panský a Adam Starý. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu