07.09.2009, Miroslav Fuks

FC Vysočina má svoji výlohu v City Parku!

FC Vysočina má svoji výlohu v City Parku!FC Vysočina Jihlava se může chlubit prezentační výlohou v jihlavském obchodním centru City Park. Společně s expozicí HC Dukla ji naleznete v boční pasáži při vstupu z Masarykova náměstí v sousedství restaurace „U Cimbuří“. „Jde o výbornou prezentaci klubu i aktuálního sortimentu suvenýrů. Vedení City Parku jsme za tuto nabídku velmi vděční,“ uvedl marketingový manažer FCV Miroslav Fuks.

 
Instalace výlohy proběhla dnes podvečer za velkého zájmu kolemjdoucích. Na tvorbě zdařilé expozice se podíleli zástupci tří rodin – Mazačovi, Borkovcovi a Fuksovi. Její realizace měla několikatýdenní zpoždění, neboť byla závislá na grafickém zpracování a tisku velkoformátového plakátu v pozadí, který nese foto celého týmu i nový dominantní promo snímek s heslem „Podpořte bojovníky Vysočiny! Nenechte padnout domácí pevnost!“.


 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu