20.09.2009, Jaroslav Frühbauer

Holky vezou z Krnova výhru

Holky vezou z Krnova výhruJihlavské holky po dvou porážkách konečny zabraly a po zásluze zvítězili na hřišti Krnova 0:3 (0:1), když se o branky podělily D.Procházková, K.Pavelcová a Ryšavá. Snad výhra bude tím pravým povzbuzením pro sobotní domácí utkání proti Slovanu Ostrava.

KrnovKrnov
5.kolo, neděle 20.9.2009, 14:30
0:3
(0:1)

Góly: 16. D. Procházková, 83. K.Pavelcová, 89. Ryšavá
Krnov: Šrajbová- Sedláčková(62.Vítková), Kappelová(68.Nováková), Schoberová, Fidlerová, Kubáňová, Maiwaldová(46. Dorňáková), Konečná, Jarošová, Veselková, Kopčenová
FC Vysočina: S.Vrzalová- I.Vrzalová, Čurdová, M.Žampová, Jančíková - Z.Žampová, D.Procházková, B.Pavelcová (82. Ryšavá), Šerá (72. Krpálková) - Lačná (46. Štrosová), K.Pavelcová

Asistent trenéra Jaroslav Frühbauer: "Utkání se hrálo na malém hřišti a velmi špatném terénu, což vyhovovalo spíše domácím s jejich hrou nakopávaných míčů. Ve vyrovnaném prvním poločase domácí šance pochytala skvěle chytající Sabina Vrzalová. Na druhé straně uděřili hosté. Po dlouhém autu vybojovala už zdánlivě ztracený míč Krystýna Pavelcová, na malém vápně našla Danielu Procházkovou a ta se nemýlila. V druhém poločase byla už zřetelnější převaha jihlavských hráček, bohužel dlouhou dobu své šance zahazovaly. Až v 83. minutě po sólovém úniku zvýšila na 2:0 Krystýna Pavelcová. Od té doby na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Do konce zápasu se ještě stihla prosadit Ryšavá Michaela. Musíme holky pochválit za předvedený výkon, věříme, že výhra nám psychicky pomůže a potvrdíme toto vítězství doma s Ostravou."