04.10.2009, Miroslav Fuks

Winter: „Prohra ve Vítkovicích je obrovským zklamáním“

Winter: „Prohra ve Vítkovicích je obrovským zklamáním“Jihlavský gólman Václav Winter logicky neměl po utkání ve Vítkovicích dobrou náladu: „Porážka s tímto soupeřem je pro nás obrovským zklamáním. Přijeli jsme sem pro výhru a navíc jsme vstřelili úvodní gól. Poté jsme se však nepochopitelně zatáhli a nechali jsme soupeře totálně otočit zápas.“

 
„Není to poprvé, kdy jsme po našem úvodním gólu vyklidili pozice. Vítkovice za stavu 0:1 vrhly síly do útoku, vyrobily několik rohů a dokázaly vyrovnat. Jakoby na nás padla nějaká deka a domácí pokračovali v převaze. Dostali jsme velmi nešťastný polovlastní gól na 2:1 a do poločasu nás ještě Vítkovice dorazily. Neumím si to vysvětlit,“ povzdechl si Winter.

„Do druhé části jsme vstoupili s velkým odhodláním a s vědomím, že tento zápas jsme schopní zvrátit ve svůj prospěch. Brzy po jeho začátku dokázal Mešanovič snížit, ale to bylo z naší strany vše. Obrovskou snahu nám nebylo možné upřít, ale byla to spíše křeč. Vyloženou šanci jsme si vlastně nevytvořili. Jakoby nám odpovědnost svazovala nohy... Vázla nám finální i předfinální přihrávka. Vítkovice „žraly trávu“ a neúnavně bojovaly o první výhru, která jim psychicky strašně pomůže.

„Z tohoto zápasu se musíme poučit a soustředit se na domácí utkání se Spartou. V tomto zápase už skutečně musíme vyhrát! Máme za sebou třetinu soutěže a nic zatím není ztraceno! Tento tým však musí zápasy zvládat jinak a lépe!“ zdůraznil strážce jihlavské branky.


 
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu