19.04.2006, Redakce

Jihlavské zastupitelstvo schválilo dokončení I. etapy rekonstrukce stadiónu!

Jihlavské městské zastupitelstvo včera (tj. úterý v 18.4.) na svém pravidelném zasedání schválilo dokončení I. etapy rekonstrukce stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici! Byl tak deklarován zájem města dokončit celý rozpracovaný projekt do podoby důstojného fotbalového stánku. Svého úplného dokončení se tak dočká krytá tribuna pro 2.428 diváků a oba rohové objekty, ve kterých vzniknou sociální zařízení a bufety pro diváky, chybějící administrativní prostory a ubytovací kapacity pro mládežnické a profesionální hráče. Dále bude vybudováno vnitřní parkoviště pro 135 vozidel a nový nájezd k němu z Rošického ulice. V neposlední řadě se opravy dočká vnější oplocení směrem k rodinným domkům v Jiráskově ulici.

 
Celkové náklady na kompletní I. etapu prací se pohybují kolem 170 mil. Kč. V rámci její první části již bylo provedeno kompletní umělé osvětlení, hrubá stavba tří pater rohového objektu, inženýrské sítě a základové konstrukce pod budoucí tribunu a druhý rohový objekt. V současné době se stavbaři připravují na realizaci nové tribuny a hrubé stavby druhého rohového objektu, což by mělo být dokončeno zhruba v polovině července letošního roku. "Odhaduji, že celá I. etapa bude završena do konce září 2006. Zdroje dofinancování této etapy se nyní zvažují z více variant, přičemž se dále hledají i státní dotace," řekl nám ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis, který dodal: "Velmi si rozhodnutí zastupitelů vážíme a děkujeme jim za ně. Uděláme všechno pro to, abychom na zrekonstruovaném stadiónu i v budoucnu nabízeli vrcholový fotbal pro obyvatele celého regionu."
 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu