11.12.2009, Miroslav Fuks

Vysočina si dnes naposledy zatrénovala

Vysočina si dnes naposledy zatrénovalaDruholigoví fotbalisté FC Vysočina dnes měli na programu poslední trénink letošního roku. V prestižním duelu „staří“ vs. „mladí“ se nakonec radovali ti dříve narození včetně trenérů Jansy, Urbana a Šmejkala. Hráči se znovu sejdou po dovolené v pondělí 4. ledna na startu velmi náročné zimní přípravy. „Intenzivně jednáme o posílení týmu zejména v defenzivě a na postu brankáře. Zároveň máme zájem o prodloužení působení středního záložníka Jana Grubera,“ uvedl sportovní manažer Josef Jinoch.

 

Všichni členové kádru „áčka“ v prosincovém mezidobí absolvovali hodnotící pohovory, během nichž jim byla nastíněna perspektiva nejen pro jarní sezónu, ale i v delším časovém horizontu. Řady FC Vysočina aktuálně opustili přestoupivší zkušení fotbalisté Tomáš Kaplan (Polná) a Jiří Malínek (Žďár nad Sázavou). Záložníci Martin Dupal a Michal Drábek by i jaro měli strávit na hostování v Líšni, potažmo v Bystrci.

Doplňme změny v kádru juniorky hrající MSFL. Do něj byli z dorostu přeřazeni brankáři Martin Matiášek a Jan Procházka, stoper František Ptáček, střední záložník Tomáš Kučera a hrot Petr Poláček. Působení v jiných klubech bylo naopak umožněno nejzkušenějšímu členovi kádru „béčka“ Jiřímu Chlupovi a ofenzivnímu hráči Luďkovi Procházkovi.

Jiří Chlup při defenzivní práci v utkání proti Líšni.

 
Aktuálně

Starší dorost remizoval s muži divizního Hlinska

Omlazený celek staršího dorostu sehrál velice cennou přípravnou konfrontaci proti dospělému týmu Hlinska, který usiluje o postup z Divize do ČFL. Naši mladíci byli zkušenějšímu a silovějšímu soupeři vyrovnaným sokem a zcela zaslouženě vybojovali remízu 2:2 (1:0), když jihlavské branky vstřelili Jakub Panský a Adam Starý. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu