11.01.2010, Miroslav Fuks

Dnes startuje přípravu juniorka

Dnes startuje přípravu juniorkaBez ohledu na sněhovou kalamitu dnes zahájí zimní přípravu třetiligová juniorka FC Vysočina. Tým kouče Josefa Vrzáčka doplnil z „áčka“ gólman Martin Štěpanovský a z dorostu brankář Jan Procházka, stoper František Ptáček, střední záložník Tomáš Kučera a útočník Petr Poláček. První přípravný duel na juniorku čeká v sobotu 16. ledna a půjde o velmi těžkou prověrku proti prvoligové Příbrami vedené trenérem Karolem Markem.

 

„Další podobně náročný zápas už v plánu nemáme. Utkáme se s regionálními divizními či třetiligovými týmy. Na hráče čeká náročná a přitom pestrá příprava. Sedmkrát v týdnu bude střídat posilovnu, umělou trávu a výběhy v terénu. K tomu vždy sehraje 1 – 2 utkání týdně. O kvalitě přípravy nám mnohé řeknou funkční testy organismu, které absolvujeme v Praze i v Brně,“ uvedl trenér Josef Vrzáček.

Doplňme, že s týmem se začnou připravovat i obránce Vojtěch Černý, záložník Jiří Chlup a ofenzivní hráč Luděk Procházka. S těmito hráči však už klub dále nepočítá a hledají si nové angažmá.

Na snímku dorostenci Tomáš Kučera a Petr Poláček v extraligovém utkání proti Brnu.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za podzim 2023

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za podzim 2023. S podzimní jedničkou přineseme v závěru roku rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu