19.01.2010, Miroslav Fuks

Nejlepším ofenzivním záložníkem Petr Vladyka

Nejlepším ofenzivním záložníkem Petr VladykaIdeální jedenáctka desetiletí FC Vysočina odkrývá svého dalšího člena. Na ofenzivní post ve středu zálohy je vybrali favorizovaného Petra Vladyku. Dnes již pětatřicetiletý fotbalista Chrudimi zvítězil s velkým náskokem, když získal 500 hlasů z 685 možných. Další pořadí na tomto důležitém postu: 80 - Štohanzl Jan, 37 - Lovětínský Michal, 26 - Koníř Ivo, 26 - Šebek Ladislav, 16 - Urban Rudolf. I tohoto hráče, který v jihlavském dresu odehrál 159 zápasů, jsme požádali o rozhovor.

 

Petře, co říkáš na fakt, že tě fanoušci FC Vysočina zvolili do ideální jedenáctky desetiletí našeho klubu?

Jsem příjemně překvapen, že na mne nezapomněli. Moc jim za důvěru děkuji!

Jak vzpomínáš na pět ročníků v FC Vysočina?

Velmi rád, neboť tu byly dobré podmínky, skvělá parta a dařilo se nám i na hřišti. Svědčí o tom semifinále Poháru ČMFS nebo postup do I. ligy. Věřím, že se úspěšné roky do Jihlavy brzy vrátí. V předchozích letech k tomu chybělo hodně málo. Někdy stačí trocha štěstí, začne se dařit, tým chytne vítěznou sérii a už jede tabulkou vzhůru.

Jsi s někým z bývalých spoluhráčů v kontaktu?

Teď už jen nárazově. Spíše, když se někde potkáme.

Jak se ti nyní vede po fotbalové stránce?

Hraji doma v Chrudimi divizi. Po podzimu jsme třetí a můžeme být určitě spokojeni.

Jsi znám jako úspěšný futsalista...

Na ten se v současné době zaměřuji více, než na velký fotbal. ERA-PACK Chrudim dlouhé roky náleží mezi nejlepší české kluby, což jsme potvrdili v poslední sezóně, v níž jsme získali titul a vyhráli i domácí pohár. V Poháru UEFA jsme postoupili mezi nejlepších 16. V další skupině hrané v Pardubicích jsme už bohužel úspěšní nebyli. Pro futsal máme vytvořené velmi dobré podmínky, v týmu je velká konkurence a já doufám, že se v něm ještě nějakou dobu udržím.

Co tvoje další plány a cíle? Čím se nyní živíš?

Pracuji v tátově obchodu, který se zaměřuje na potraviny a drogerii. Když sečtu fotbal, futsal a práci, tak mám nyní určitě méně volného času, než když jsem byl profesionální hráč.Dokud kopu do míče, tak na další fotbalovou budoucnost nemyslím. Syn v září půjde do školy a začne hrát fotbal, tudíž nevylučuji, že bych pomalu začal pomáhat s trénováním žáčků.

  • profil Petra Vladyky na webu FC Vysočina - ZDE

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu