02.02.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina bojuje se sněhem

FC Vysočina bojuje se sněhemZáplavy sněhu se samozřejmě nevyhnuly ani sportovním areálům FC Vysočina. Připravit dvě umělé trávy pro tréninkový proces všech týmů a zároveň uklidit veškeré přístupové cesty a parkoviště by bylo nemožné bez kvalitní mechanizace a velkého úsilí pracovníků technického úseku. Velkou pomoc aktuálně představuje nakladač Manitou, který FC Vysočina na měsíc bezplatně zapůjčila společnost Moreau Agri Vysočina.

 

A sněhu bude třeba odklidit a vhodně umístit či odvézt ještě více, neboť již zítra zahájí technický úsek FC Vysočina odfrézování sněhu z travnaté plochy stadiónu v Jiráskově ulici. Fotbalové jaro se totiž intenzivně blíží – v pátek 5. března je na programu atraktivní jarní výkop v podobě domácího duelu s Tescomou Zlín. O týden dříve proběhne domácí generálka proti „béčku“ Slavie Praha, která by se měla uskutečnit na hlavní ploše stadiónu. Snad tomuto plánu bude přát i brzký příchod teplejšího počasí.

Na travnaté hrací ploše bude ve středu zahájeno odfrézování sněhu.

 
Aktuálně

U18: Gólová demolice Břeclavi

Dorostenecké béčko si s chutí zastřílelo na hřišti Břeclavi. Zvítězilo drtivě 2:11 (1:6), když si hattrick připsali Mirek Malata a Zdeněk Černý. Dvakrát se trefil Filip Vošmera a po jedné brance přidali Oskar Točík, Tomáš Franěk a Pavel Vacek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu