16.02.2010, Miroslav Fuks

Velký pohyb v kádru zažila i juniorka

Velký pohyb v kádru zažila i juniorkaNejen dospělý „A“ tým, ale i třetiligová juniorka zažila v zimním období poměrně velký pohyb ve svém hráčském kádru. Tým Josefa Vrzáčka, kterému po podzimu náleží 12. příčka MSFL se ziskem 17ti bodů, doplnila čtveřice hráčů „áčka“ a též čtyři fotbalisté staršího dorostu. Roli lídra mužstva a prodloužené ruky trenér by měl převzít zkušený Michal Lovětínský.

 

Příchody: Tulis, Štěpanovský, Lovětínský a Peška (přeřazeni z „A“ mužstva), J.Procházka, Poláček, Ptáček a T.Kučera (přeřazeni z dorostu), Pikl (konec hostování Pelhřimov), Dobrovolný (konec hostování Ždírec nad Doubravou).
Odchody: Filip a Matiášek (přeřazeni do „A“ mužstva), Dupal (hostování USV Großriedenthal / Rak.), Niederle a V.Černý (v jednání hostování Pelhřimov), Netrda (přestup Velké Meziříčí), Pohanka (hostování Žďár nad Sázavou), Chlup (přestup 1.HFK Třebíč), L.Procházka (hostování 1.HFK Třebíč)
- další hostování v regionálních týmech nejsou vyloučena

 
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu