16.02.2010, Miroslav Fuks

Velký pohyb v kádru zažila i juniorka

Velký pohyb v kádru zažila i juniorkaNejen dospělý „A“ tým, ale i třetiligová juniorka zažila v zimním období poměrně velký pohyb ve svém hráčském kádru. Tým Josefa Vrzáčka, kterému po podzimu náleží 12. příčka MSFL se ziskem 17ti bodů, doplnila čtveřice hráčů „áčka“ a též čtyři fotbalisté staršího dorostu. Roli lídra mužstva a prodloužené ruky trenér by měl převzít zkušený Michal Lovětínský.

 

Příchody: Tulis, Štěpanovský, Lovětínský a Peška (přeřazeni z „A“ mužstva), J.Procházka, Poláček, Ptáček a T.Kučera (přeřazeni z dorostu), Pikl (konec hostování Pelhřimov), Dobrovolný (konec hostování Ždírec nad Doubravou).
Odchody: Filip a Matiášek (přeřazeni do „A“ mužstva), Dupal (hostování USV Großriedenthal / Rak.), Niederle a V.Černý (v jednání hostování Pelhřimov), Netrda (přestup Velké Meziříčí), Pohanka (hostování Žďár nad Sázavou), Chlup (přestup 1.HFK Třebíč), L.Procházka (hostování 1.HFK Třebíč)
- další hostování v regionálních týmech nejsou vyloučena

 
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina nákupem permanentky!

FC Vysočina znovu hodlá bojovat a vykročit na roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší fotbalové soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu