25.02.2010, Redakce

Novinkou suvenýry ke klubovému výročí

Novinkou suvenýry ke klubovému výročíNabídku suvenýrů FC Vysočina rozšířily dvě nové položky, které se vážou k aktuálním 10. narozeninám klubu. Jedná se o pletenou šálu, na které z jedná strany figurují jména členů ideální jedenáctky desetiletí FC Vysočina (cena jen 250 Kč!), a druhou novinkou je klubový odznak nesoucí roky 2000 - 2010. Dveře Fan Shopu se po zimní pauze opět otevřou ve čtvrtek 4. března. Nadále platí možnost využít prodeje na dobírku.

 

Suvenýry FC Vysočina Jihlava je možno zakoupit ve Fan Shopu (prostor pod novou tribunou).

V průběhu fotbalové sezóny: během domácích utkání a též každý čtvrtek v časech 10:00 - 12:00 a 13:00 -17:00 hodin.

Zároveň můžete suvenýry objednávat na e-mailu vera.borkovcova@seznam.cz. Následně vám budou zaslány na dobírku na udanou adresu.

 
Aktuálně

Fotbalista roku: čtyři odchovanci FCV ve dvacítce!

Včerejší slavnostní vyhlášení tradiční ankety Fotbalista roku 2018, v níž hlasují trenéři, hráči i novináři, nezůstal bez stopy FC Vysočina a přinesl velké ocenění práci s mládeží v jihlavském klubu. Mezi elitní dvacítku českých fotbalistů se prosadily hned čtyři „Hvězdy Vysočiny“! Navíc Martin Svědík obsadil za rok 2018 sedmou příčku mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu