25.02.2010, Redakce

Novinkou suvenýry ke klubovému výročí

Novinkou suvenýry ke klubovému výročíNabídku suvenýrů FC Vysočina rozšířily dvě nové položky, které se vážou k aktuálním 10. narozeninám klubu. Jedná se o pletenou šálu, na které z jedná strany figurují jména členů ideální jedenáctky desetiletí FC Vysočina (cena jen 250 Kč!), a druhou novinkou je klubový odznak nesoucí roky 2000 - 2010. Dveře Fan Shopu se po zimní pauze opět otevřou ve čtvrtek 4. března. Nadále platí možnost využít prodeje na dobírku.

 

Suvenýry FC Vysočina Jihlava je možno zakoupit ve Fan Shopu (prostor pod novou tribunou).

V průběhu fotbalové sezóny: během domácích utkání a též každý čtvrtek v časech 10:00 - 12:00 a 13:00 -17:00 hodin.

Zároveň můžete suvenýry objednávat na e-mailu vera.borkovcova@seznam.cz. Následně vám budou zaslány na dobírku na udanou adresu.

 
Aktuálně

Základní část F:NL uzavře derby dvou barážistů: FC Vysočina vs. Brno

Dva jihomoravští rivalové, dva účastníci nadcházející baráže o FORTUNA:LIGU, dva celky, které se v jarní tabulce srovnaly za suverénním Dynamem. To je menu sobotního duelu v Jihlavě, které uzavře základní část II. ligy. Od 15:00 hodin proti sobě nastoupí FC Vysočina proti Zbrojovce Brno a v sázce bude prestiž a touha FCV udržet svoji jarní domácí... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu