01.04.2010, Miroslav Fuks

Proběhne nábor do přípravek!

Proběhne nábor do přípravek!Jarní fotbalová sezóna tradičně bude ve znamení doplňování a tvorby chlapeckých i dívčích týmů FC Vysočina. Oficiální nábor do chlapeckých přípravek proběhne ve čtvrtek 22. dubna 2010 od 17.00 hodin na hlavním stadiónu v Jiráskově ulici. Zváni jsou chlapci ročníků 2003 - 2005. Náboru budou přítomni i ligoví hráči „A“ mužstva. Padesát z účastníků náboru zdarma obdrží klubové tričko!

 

Chlapci by měli dorazit v doprovodu rodičů a měli by sebou mít sportovní oblečení, kopačky (tenisky), míč velikost č.3 nebo č.4 (ideální je č.3) a láhev s pitím.

Součástí FC Vysočina se mohou stát i dívky ve věku od osmi do patnácti let. Ty mohou vyzkoušet své fotbalové vlohy na pravidelných trénincích ženského týmu. Ty probíhají vždy v pondělí, ve středu a v pátek od 18:00 hodin v areálu Na Stoupách v Jihlavě. Více info ohledně dívčích týmů sdělí trenér Josef Žampa – mobil: 607 188 249.

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu