23.04.2010, Miroslav Fuks

Urban ve druhé části viděl nezodpovědnost a lehkovážnost

Urban ve druhé části viděl nezodpovědnost a lehkovážnostFotbalisté FC Vysočina po dobrém výkonu v první části splnili očekávání fanoušků i odborníků a na domácí půdě zdolali zachraňující se Vítkovice 2:0. Hostující kouč Lubomír Vlk měl jasno: „Vysočina vyhrála zaslouženě. Snažili jsme se hrát otevřený fotbal, což se v některých pasážích zápasu projevilo. Vypracovali jsme si několik šancí, ale jejich proměňování je našim velkým jarním problémem.“

 

„Naše vítězství asi bylo zasloužené. V zápase se rozhodně ukázalo, že obdobné domácí zápasy proti posledním celkům tabulky nejsou vůbec jednoduché. Každý čeká koncert, ale realita je většinou jiná. Přitom úvod nám vyšel ideálně a poměrně brzy jsme vedli už 2:0. Ve 2. částí jsme však hráli nezodpovědně a lehkovážně. Dostali jsme se do šesti či sedmi nadějných brejků, při kterých jsme nezakončili, byli jsme nepřesní, nedůrazní a akce jsme překombinovali. Všechno jsme při útocích dělali naopak. Mohli jsme být rádi, že Vítkovice nevstřelili kontaktní gól, protože poté jsme se mohli strachovat z vyrovnání,“ uvedl po zápase trenér Luboš Urban.

Kompletní pozápasové ohlasy nejen trenérů, ale i kapitána Filipa Dort a gólmana Maksimse Uvarenka vám přináší webová televize JEŽOUR TV. Video obsahuje i vítězný pokřik z jihlavské kabiny!

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu