27.04.2010, David Zeman

Kosak a Fadrný u výhry nad Ukrajinou i u remízy s Dánskem

Kosak a Fadrný u výhry nad Ukrajinou i u remízy s DánskemNejtěsnějším vítězstvím nad Ukrajinou vstoupil reprezentační výběr do 18-ti let do turnaje Slovakia Cup. I když byli čeští mladíci po většinu utkání lepším týmem, o svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase. Jediný gól zápasu vstřelil ve dvaapadesáté minutě Boháč. Ani ve druhém utkání na turnaji nedostala česká reprezentace do osmnácti let gól, ale proti Dánsku ani neskórovala. V obou zápasech nastoupili i oba dorostenci FC Vysočina - Jan Kosak nastoupil dvakrát v základní sestavě a Jiří Fadrný v obou zápasech naskočil až v průběhu utkání.

 

ČR - Ukrajina  1:0 (0:0)

Gól: 52. Boháč
Sestava ČR: Zapletal - Frýdek, Jugas, Krch, Hála - Pilík (63. Fadrný), Šustr, Nešický (38. Urban), Kosak (41. Jeleček) - Kurtin (24. Štípek), Boháč (80. Petrák).

ČR - Dánsko 0:0

Sestava ČR: Koubek - Mikula (56. Fadrný), Jugas, Krch, Frýdek - Štípek (70. Urban), Šustr, Petrák, Jeleček (41. Hála) - Kurtin (41. Boháč), Kosak (41. Pilík).

Jiří Fadrný v utkání proti Ukrajině. Foto: nv.fotbal.cz - Jan Tauber

Jan Kosak si kryje míč v duelu proti Dánsku. Foto: nv.fotbal.cz - Jan Tauber

 
Aktuálně

Ivan Čermák: V týmu nám zatím schází rozdíloví hráči

V nejvyšší dorostenecké soutěži nepůsobili pouze starší dorostenci, ale též jejich mladší kolegové v kategorii U17. Ti do zápasů samozřejmě nastupovali bez sestupového tlaku, přesto není bez zajímavosti, že pod sebou v konečné tabulce nechali dva týmy. Získali však pouze 19 bodů. Jak sezónu mezi elitou hodnotí trenér mužstva Ivan Čermák? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu