30.04.2010, Miroslav Fuks

Kosak a Fadrný třetí na Slovakia cupu!

Kosak a Fadrný třetí na Slovakia cupu!Česká reprezentace U-18 zdolala v utkání o třetí místo na Slovakia cupu domácí Slovensko 3:0 v penaltovém rozstřelu, když duel v základní časti skončil 1:1. Jan Kosak nastoupil v základní sestavě, ale střídal už v 27. minutě, a Jiří Fadrný odehrál celou druhou půli. Doplňme, že ve čtvrtečním posledním zápase základní skupiny mladí Češi remizovali s Itálií 0:0. V tomto zápase hrál pouze Fadrný a odehrál všechny minuty.

 

základní skupina: Ćesko - Itálie 0:0
Sestava: Zapletal - Fadrný, Krch, Jugas, Hála - Štípek (67. Kurtin), Nešický (41. Jeleček), Šustr (69. Petrák), Frýdek - Pilík (41. Urban), Boháč. Trenér Hřebík.

o 3. místo: Slovensko - Česko 1:1, pen. 0:3
Góly: 10. Mikenič - 48. Krch.
Sestava: Koubek - Mikula (41. Fadrný), Jugas, Krch, Hála - Štípek, Šustr, Urban (19. Petrák), Frýdek - Kosak (27. Pilík), Boháč (59. Jeleček). Trenér Hřebík.

Jiří Fadrný v zápase o třetí místo. Foto: nv.fotbal.cz - Jan Tauber

Jan Kosak v duelu proti domácímu Slovensku. Foto: nv.fotbal.cz - Jan Tauber

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu