06.05.2010, David Zeman

Mladší žáci čtvrtí v moravském finále Danone Cupu

Mladší žáci čtvrtí v moravském finále Danone CupuMladší žáci FC Vysočina ročníku 1998 obsadili velmi dobré 4. místo v moravském finále prestižního turnaje, který se konal ve dnech 4. – 5.5.2010 ve Velkých Losinách. Po podzimním vítězství v krajském finále se probojovali mezi 8 nejlepších celků z Moravy, ze kterých pouze vítěz postupoval na republikové finále do Prahy.

 

Po prvním hracím dnu ve skupinách si naši chlapci zajistili postup mezi čtyři nejlepší týmy. Druhý den pak ve finálových bojích remizovali s týmem 1. FC Brno a v posledním utkání turnaje je pouze neproměněná penalta ze závěru zápasu se Sigmou Olomouc připravila o konečné třetí místo. Celkově tak na turnaji obsadili velmi pěkné 4. místo. Vítězem a postupujícím na republikové finále se stal tým FC Baník Ostrava.

Konečné pořadí Moravského finále DANONE CUPU:
1. FC Baník Ostrava
2. 1. FC Brno
3. SK Sigma Olomouc
4. FC VYSOČINA Jihlava
5. FC TESCOMA Zlín
6. FC Hradec Králové
7. MFK Pardubice
8. 1. FC Přerov

Družstvo FC VYSOČINA Jihlava reprezentovali:
ANTOŠ Marian, BENÁČEK Jakub, BLAŠKO Marian, ČASTA Pavel, ČERMÁK Ondřej, NOVÁČEK Bohumil, PACEK Dominik, PECINA Marek, SVOBODA Patrik, SVOBODA Richard, VAŠÍČEK Jakub, VLK Adam, VRZAL Milan a WENDL Miroslav.

 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Prostějov! Brzkým nákupem ušetříte!

Doma je potřeba vyhrávat! A fotbalisté FC Vysočina to moc dobře vědí! Přijďte jim v jejich touze po třech bodech pomoci! Tento pátek od 18 hodin hostíme Prostějov! Dokažme, že společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu