11.06.2010, Miroslav Fuks

V Antonínově Dole vzniká další hřiště pro mládež

V Antonínově Dole vzniká další hřiště pro mládežVedení FC Vysočina uskutečňuje další důležitou investici do tréninkového zázemí svých mládežnických týmů. Na místě původního travnatého hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy probíhají práce na realizaci kvalitní travnaté plochy s automatickým zavlažováním. Jihlavský klub do nich vložil půl milionu korun, což činí zhruba 90% všech nákladů. Zbývající prostředky zajistil vlastník areálu, tedy místní oddíl TJ Sklo Bohemia.

 

V pátek 11. června už je na budoucí hrací ploše největší porce prací odvedena. Byla sejmuta horní vrstva ornice, plocha byla přeorána, pro nové podloží bylo navezeno 260 tun písku, na něj bylo navrstveno 240 tun ornice a na závěr byla zaseta speciální rychle rostoucí travnatá směs. Zároveň byl položen systém automatického zavlažování, který např. stále schází i na hlavní ploše stadiónu v Jiráskově ulici. Hřiště v dalších dnech doplní nové střídačky, doladí se kropící systém a především se čeká na ozelenění hřiště. Už na přelomu července a srpna by měl být nový „plac“ předán k užívání. V jeho těsném sousedství navíc vznikne menší travnatá plocha pro trénink brankářů či rychlostní tréninky.

 
Aktuálně

S Josefem Morkusem nejen o přerušení Moravskoslezských fotbalových soutěží

Nouzový stav a další zpřísnění opatřením ohledně druhé vlny pandemie koronaviru vedlo k očekávanému nemilému rozhodnutí. Na Moravě a Slezsku byly přerušeny a do jara odloženy veškeré soutěže od dospělých po přípravky. Nejen o aktuální situaci jsme hovořili s Josefem Morkusem, manažerem Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu