11.06.2010, Miroslav Fuks

V Antonínově Dole vzniká další hřiště pro mládež

V Antonínově Dole vzniká další hřiště pro mládežVedení FC Vysočina uskutečňuje další důležitou investici do tréninkového zázemí svých mládežnických týmů. Na místě původního travnatého hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy probíhají práce na realizaci kvalitní travnaté plochy s automatickým zavlažováním. Jihlavský klub do nich vložil půl milionu korun, což činí zhruba 90% všech nákladů. Zbývající prostředky zajistil vlastník areálu, tedy místní oddíl TJ Sklo Bohemia.

 

V pátek 11. června už je na budoucí hrací ploše největší porce prací odvedena. Byla sejmuta horní vrstva ornice, plocha byla přeorána, pro nové podloží bylo navezeno 260 tun písku, na něj bylo navrstveno 240 tun ornice a na závěr byla zaseta speciální rychle rostoucí travnatá směs. Zároveň byl položen systém automatického zavlažování, který např. stále schází i na hlavní ploše stadiónu v Jiráskově ulici. Hřiště v dalších dnech doplní nové střídačky, doladí se kropící systém a především se čeká na ozelenění hřiště. Už na přelomu července a srpna by měl být nový „plac“ předán k užívání. V jeho těsném sousedství navíc vznikne menší travnatá plocha pro trénink brankářů či rychlostní tréninky.

 
Aktuálně

Sobotní svátek ženského fotbalu v Jihlavě

Český ligový fotbal během nadcházejícího víkendu prožije reprezentační pauzu, ovšem ženská či, chcete-li, dívčí kopaná na Vysočině zažije malý svátek. Oba naše celky, které nastupují pod hlavičkou Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava, sehrají na umělé trávě v areálu Na Stoupách výjimečné zápasy, kterými završí svůj fotbalový podzim. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu