27.06.2010, Miroslav Fuks

Vysočina přípravu zahájila i s Rožníkem

Vysočina přípravu zahájila i s RožníkemRozhodně nejen vysočinští fotbaloví fanoušci právě sledovali jasnou výhru Německa nad Anglií na fotbalovém šampionátu, když fotbalisté FC Vysočina vyběhli na pažit Sokola Bedřichov k prvnímu tréninku letní přípravy. Trenérská trojice Urban – Šmejkal – Jansa přivítala všechny hráče kádru včetně staronových Stanislava Tecla a Lukáše Vaculíka. Navíc se objevil slovenský gólman Dalibor Rožník, který doposud nastupoval pouze v Trenčíně.

 

Naopak na hřišti scházel ne zcela zdravý gólman Martin Matiášek a útočník Karel Franěk. Tým absolvoval úvodní lehčí tréninkovou jednotku zakončenou tradičním zápasem „staří“ vs. „mladí“. Od pondělí 28. června už bude hráčům v parném létě mnohem hůře, neboť vyráží na kondiční soustředění v Hotelu SKI v Novém Městě na Moravě.

Brankáře Dalibora Rožníka (nar. 3.5.1988) Vysočina testovala už v května a poté se ho rozhodla pozvat na start letní přípravy. Poté se rozhodne o jeho případném angažmá v Jihlavě. Stoosmdesátosm centimetrů vysoký brankář je odchovancem Trenčína, za nějž nastupoval v zápasech Corgoň ligy (debut na jaře 2008) i I. slovenské ligy. Prošel slovenskými mládežnickými reprezentacemi U-17 až U-20.

  • fotodokumentaci z prvního letního tréninku najdete ZDE.

 
Aktuálně

FCV hledá marketingového a obchodního manažera nebo manažerku

Fotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá nového člena týmu, který se zapojí do marketingové a obchodní činnosti klubu na pozici MARKETINGOVÉHO A OBCHODNÍHO MANAŽERA nebo MANAŽERKY. Předpokládáme spolupráci na plný úvazek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu