27.06.2010, Miroslav Fuks

Vysočina přípravu zahájila i s Rožníkem

Vysočina přípravu zahájila i s RožníkemRozhodně nejen vysočinští fotbaloví fanoušci právě sledovali jasnou výhru Německa nad Anglií na fotbalovém šampionátu, když fotbalisté FC Vysočina vyběhli na pažit Sokola Bedřichov k prvnímu tréninku letní přípravy. Trenérská trojice Urban – Šmejkal – Jansa přivítala všechny hráče kádru včetně staronových Stanislava Tecla a Lukáše Vaculíka. Navíc se objevil slovenský gólman Dalibor Rožník, který doposud nastupoval pouze v Trenčíně.

 

Naopak na hřišti scházel ne zcela zdravý gólman Martin Matiášek a útočník Karel Franěk. Tým absolvoval úvodní lehčí tréninkovou jednotku zakončenou tradičním zápasem „staří“ vs. „mladí“. Od pondělí 28. června už bude hráčům v parném létě mnohem hůře, neboť vyráží na kondiční soustředění v Hotelu SKI v Novém Městě na Moravě.

Brankáře Dalibora Rožníka (nar. 3.5.1988) Vysočina testovala už v května a poté se ho rozhodla pozvat na start letní přípravy. Poté se rozhodne o jeho případném angažmá v Jihlavě. Stoosmdesátosm centimetrů vysoký brankář je odchovancem Trenčína, za nějž nastupoval v zápasech Corgoň ligy (debut na jaře 2008) i I. slovenské ligy. Prošel slovenskými mládežnickými reprezentacemi U-17 až U-20.

  • fotodokumentaci z prvního letního tréninku najdete ZDE.

 
Aktuálně

Ohlasy po utkání se Zbrojovkou Brno

Nabízíme ohlasy po skončení sobotního přípravného duelu proti Zbrojovce Brno. Krom pozápasového komentáře trenéra Aleše Křečka přinášíme slova nového středního záložníka Miroslava Turečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu