01.07.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina zeštíhluje představenstvo

FC Vysočina zeštíhluje představenstvoPředstavenstvo akciové společnosti FC Vysočina Jihlava prošlo zeštíhlovacím procesem. Doposud pětičlenný statutární orgán opouští členové Tomáš Jansa (v klubu pracuje jako trenér brankářů) a Zdeněk Šmýd (dále bude působit jako sportovní manažer mládeže). Tříčlenné představenstvo tvoří s platností od 1. července 2010 předseda představenstva Ing. Jiří Pech, místopředseda Ing. Zdeněk Tulis a členka Jarmila Vaculíková.

 

„Tento krok představuje zkvalitnění a zefektivnění řídících procesů. Představenstvo se bude nadále scházet v pravidelných zhruba čtrnáctidenních intervalech a problematiku jednotlivých úseků bude přímo řešit s výkonným managementem a zodpovědnými pracovníky. Tím dosáhneme užšího propojení s oboustrannou zpětnou vazbou. Představitelé jednotlivých úseků FC Vysočina budou pravidelnými hosty zasedání představenstva a budou tak mít možnost předkládat k posouzení své návrhy a též se zodpovídat z plnění svých úkolů. Cítíme velkou náročnost našich cílů, proto chceme pracovat jako jeden tým, který vnímá potřeby všech v našem klubu. Tato užší spolupráce by měla napomoci naplnit vizi v souladu se strategii klubu. Rovněž bych chtěl poděkovat za činnost dosavadním členům představenstva“ podal bližší informace Ing. Jiří Pech, který je zároveň ředitelem úseku pozemních staveb a členem představenstva akciové společnosti PSJ.

 
Aktuálně

Podzimní žákovské hodnocení: U13 – Jonatan Hána

V rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší žáky U13, kteří působili v nejvyšší soutěži své kategorie SpSM-JIH. Z 15ti utkání získali 25 bodů a umístili se na 6. příčce. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu