23.07.2010, Miroslav Fuks

Vysočina pohár nechce nijak podcenit!

Vysočina pohár nechce nijak podcenit!Letní příprava končí a startují fotbalové boje nového ročníku! Tradiční předehrou je pro druholigové celky úvodní kolo domácího poháru, tedy Ondrášovka Cupu. Fotbalisté FC Vysočina se v sobotu 24. července představí na půdě nováčka divize SFK Vrchovina. Výkop utkání je stanoven 17.00 hodin. Trenéra Luboše Urbana jsme požádali o aktuální pohled do jeho kádru.

 

Z posledních dvou přípravných zápasů proti Chomutovu a Mostu máme nějaké šrámy, tudíž nelze vyloučit, že dojde k některým absencím. Rozhodneme se po pátečním tréninku. Hráči, kteří na zápas nebudou nominováni, v sobotu vyrazí na trénink.

Máte o soupeři nějaké informace?
Hovořil jsem s trenérem dorostu Pavlem Procházkou, který proti SFK Vrchovina nastoupil v této letní přípravě. Naši dorostenci tehdy proti nekompletnímu soupeři zvítězili 3:0. Jde o nováčka divize, tudíž by kvalita měla být na naší straně. Zápas však nesmíme nijak podcenit. Hráčům jsem řekl, že v Ondrášovka Cupu chceme dojít minimálně do 4. kola, kde bychom mohli mít možnost prověřit své síly proti jednomu z dvojice prvoligistů – Baník Ostrava nebo 1.FC Slovácko.

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu