28.07.2010, Miroslav Fuks

Juniorka v létě prošla velkými změnami

Juniorka v létě prošla velkými změnamiJiž v sobotu 7. srpna zahájí boje v MSFL juniorka FC Vysočina a to těžkým domácím duelem proti Vítkovicím. Její kádr v létě prošel velkou obměnou a omlazením. Velké zkušenosti zde reprezentuje pouze dvaatřicetiletý Michal Lovětínský, který je zároveň prodlouženou rukou trenéra na hřišti. Tým v létě doplnili končící starší dorostenci Pavel Príborský, Jaroslav Málek a David Vacek. Odchodů bylo mnohem více.

 

Na hostování do druholigové Čáslavi odešel záložník Jan Kopic a do Polné zamířil hostovat stoper Zdeněk Kučera. Tým opustilo hned několik starších hráčů. Gólman Petr Tulis bude hostovat v týmu nováčka ČFL TJ Kunice, krajnímu obránci Pavlu Bendovi skončilo hostování z Horní Cerekve, útočník Vladimír Peška bude nadále působit v Rakousku a univerzální defenzivní hráč Michal Naniáš si hledá hostování v některém z regionálních divizních celků.

Doplňme, kam vedou minimálně podzimní kroky dalších kmenových hráčů FC Vysočina. Stoper Michal Kadlec bude společně s útočníkem Václavem Pohankou hostovat v divizním Žďáru nad Sázavou, záložník Martin Dupal bude pokračovat na hostování v Rakousku a tamtéž najde uplatnění i ofenzivní hráč Luděk Procházka. Michal Drábek, který jaro strávil ve Vítkovicích, míří na hostování do třetiligové Líšně a duo Patrik Fišer a Michal Niederle opět prodloužilo hostování v divizním Pelhřimově. V hostování v Opavě pokračuje útočník David Korčián.

Tým kouče Josefa Vrzáčka a asistenta Josefa Morkuse do podzimu vstoupí s tímto patnáctičlenným kádrem.

 
Aktuálně

Omluva

Teplé pivo, chybí klobásy, nepořádek na stadionu, zvýšené vstupné, fronty, nefunkční ozvučení. To je výčet chyb, které provázely první domácí utkání FC Vysočiny. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu