03.08.2010, vFotbal.cz - Tomáš Honajzer

Byl jsem nervózní, přiznal po druholigové premiéře čáslavský Kopic

Byl jsem nervózní, přiznal po druholigové premiéře čáslavský KopicNedělní zápas sice Čáslavi nevyšel, když prohrála 0:2, záložník Jan Kopic na něj ale nikdy nezapomene. Poprvé se totiž představil na druholigové scéně. 20letý mladík přišel do Zenitu před letošní sezónou z Jihlavy, v jejímž silném kádru by zřejmě příliš příležitostí nedostal, a tak jej kouč Luboš Urban poslal na hostování.

 

V Čáslavi během letní pauzy zaujal, a proto dostal možnost ukázat své kvality proti Dukle již od úvodního hvizdu. Hřiště opustil za potlesku tribun až v 74. minutě, kdy jej nahradil Fikejz.

„Ze začátku jsem byl nervózní, protože to byl můj první start ve druhé lize,“ začal své povídání po zápase Kopic. Ve své kariéře dosud nastoupil pouze k několika duelům v MSFL za béčko Jihlavy.

„Nakonec jsem zjistil, že to není žádný velký rozdíl oproti třetí lize. Cítil jsem se dobře, ale došly mi síly a trenér mě stáhnul,“ pokračoval Kopic.

Ten mohl dokonce vstřelit v prvním poločase i branku, nakonec mu ale nebylo přáno. Druhou šanci dostane podle všeho již příští týden, kdy Čáslav cestuje do Kladna.

  • článek poskytl internetový portál vFotbal.cz, který je marketingovým partnerem FC Vysočina Jihlava.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu