10.08.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina zúžil kádr o Simra a Fraňka

FC Vysočina zúžil kádr o Simra a FraňkaPředstavenstvo FC Vysočina dnes rozhodlo o zúžení doposud třiadvacetičlenného kádru „A“ mužstva. Přetlak mezi útočníky vyústil v uvolnění Pavla Simr a Karla Fraňka. Simrovi bude umožněno nalezení odpovídajícího hostování, kde by našel pravidelné herní vytížení. Franěk v Jihlavě hostuje z Baníku Most, tudíž nyní bude sportovní vedení klubu jednat o ukončení jeho hostování.

 

Pavel Simr v dresu „A“ mužstva celkem nastoupil do 70 duelů a vstřelil 29 branek. V třetiligové juniorce se objevil 15 x a 4 x skóroval. V ročníku 2004/05 se podílel na historickém postupu do Gambrinus ligy. 34 prvoligových startů a 4 góly nasbíral při působení v mateřském Brně a v Mladé Boleslavi.

Karel Franěk do Jihlavy přišel v lednu letošního roku. Dosud za Jihlavu nastoupil do 9 zápasů ve II. lize a vstřelil 1 branku. Bilanci 1 / 1 má v zápasech juniorky FC Vysočina v MSFL.

 
Aktuálně

Organizační informace k utkání s Vyškovem

Už podruhé v tomto týdnu budete mít možnost vidět v akci jihlavské fotbalisty. Bitva s Vyškovem bude okořeněna předzápasovým a naprosto exkluzivním koncertem kapely Highland. Protože však celá akce odstartuje mimořádně v 16.30 hodin, pojí se s ní i určité organizační informace. Níže se dozvíte, jak bude vše probíhat. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu