02.09.2010, Miroslav Fuks

Martin Bača se těší na duel proti „svému“ Zlínu

Martin Bača se těší na duel proti „svému“ ZlínuPikantní příchuť bude mít sobotní duel pro dva jihlavské fotbalisty. Záložník Radek Görner a především pak útočník Martin Bača totiž v minulosti spojili své jméno se zlínským klubem. Zatímco Görner zde hostoval pouze na podzim 2009, tak Bača ve Zlíně s půlročním hostováním v Nitře celkem strávil třináct ročníků! V létě však přestoupil do FC Vysočina.

 

„Na utkání se velice těším. Když nepočítám přátelský zápas v rámci mého hostování v Nitře, tak půjde o můj první ligový duel proti Zlínu. Jsem zvědavý, jak duel s Tescomou zvládneme. Už nyní probíhá s mými bývalými spoluhráči a kamarády určité hecování. Už jsem klukům v Jihlavě naznačil, že pro ně chystám pro případ vítězství speciální motivaci. Byl bych rád, kdyby se nám podařil stejný výsledek, jako Zlínu v Jihlavě na počátku jara. Tehdy jsem byl v dresu Tescomy u cenné výhry 0:1. Tři body z takto těžkého utkání by nám strašně pomohly," zdůraznil Martin Bača, který by se jistě nebránil prodloužené své malé série střeleckých úspěchů: „Uplynulý víkend se mi gólově i výsledkově podařil, neboť se mi podařilo skórovat do sítě Sokolova i Kroměříže. Kéž by mi to tam padlo i v sobotu na zlínské Letné!“

„Z mého pohledu nejde výjimečný zápas. Necítím nějakou speciální motivaci. Určitě bychom chtěli uspět a Zlín konečně porazit. Tescoma nyní produkuje jiný fotbal, než když jsem tam hrával. Tehdy jsem hráli hodně dlouhých míčů na vysokého Kroupu či nabíhajícího Žůrka. Nyní Zlín produkuje přízemní kombinační fotbal a podobně se snažíme hrát i my. Čekám tedy zajímavý duel, který by se mohl líbit divákům,“ uvedl Radek Görner.

 
Aktuálně

Vysočina bude na Strahově bojovat o výhru nad Vyšehradem

Fotbalisté FC Vysočina se po více než devíti letech představí na jednom z největších českých stadiónů na pražském Strahově. V sobotu 19. října od 10:15 hodin se zde střetnou s již pátým odlišným soupeřem. Po Slavii Praha, Zbrojovce Brno, „béčku“ Sparty a Spartě Krč nastoupí proti nováčkovi FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Slavoji Vyšehrad. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu