03.09.2010, David Zeman

Výherci soutěže „S FCV na dovolené“

Výherci soutěže „S FCV na dovolené“Na začátku prázdnin byla vyhlášena letní prázdninová „fotosoutěž“ o nejlepší fotku z dovolené v barvách FC Vysočina. Soutěže se nakonec zůčastnilo 13 fanoušků s fotografiemi ze všech možných koutů celého světa a České republiky! Ve fotogalerii můžete vidět fotografie z dalekého Laosu, New Yorku, Říma nebo i Sněžky. Výherci ovšem mohou být pouze tři. Ceny v podobě permanentky, dresu a šály si mezi sebe rozdělí Lenka Nováková, Jaroslav Marek a Zdeněk Mischka. Žádáme výherce, či jejich zástupce, aby se v rámci poločasové soutěže při utkání proti Čáslavi dostavili na hrací plochu.

 

1. místo (permanentka)

Lenka Nováková u Sochy Svobody v New Yorku

2. místo (dres)

Jaroslav Marek v Laosu

3. místo (šála)

Zdeněk Mischka na řeckém ostrově Lesbos

 
Aktuálně

Vysočina bude na Strahově bojovat o výhru nad Vyšehradem

Fotbalisté FC Vysočina se po více než devíti letech představí na jednom z největších českých stadiónů na pražském Strahově. V sobotu 19. října od 10:15 hodin se zde střetnou s již pátým odlišným soupeřem. Po Slavii Praha, Zbrojovce Brno, „béčku“ Sparty a Spartě Krč nastoupí proti nováčkovi FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Slavoji Vyšehrad. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu