24.09.2010, Miroslav Fuks

Na Kladno zdarma z okresu Havlíčkův Brod!

Na Kladno zdarma z okresu Havlíčkův Brod!Po okresu Třebíč přichází na řadu další oblast našeho krásného kraje, jehož obyvatelům bude zcela zdarma umožněn vstup na ligový duel FC Vysočina Jihlava. Šanci nyní dostává okres Havlíčkův Brod! Postačí předložení občanského průkazu s trvalým bydlištěm v příslušném okrese. A jelikož opakování je matka moudrosti, tak přinášíme i další informace, které by vás mohly zajímat.

 

Rodinné vstupné

FC Vysočina opětovně zavádí rodinné vstupné. V případě, že na druholigový duel jihlavského týmu dorazí 2 dospělí ve společnosti 2 dětí do 15ti let (nebo také 2 dospělí + 1 dítě do 15ti let!!!), obdrží lístky do sektoru B5 za pouhých 100 korun!

Sleva pro členy MK Jihlava

Všichni registrovaní členové sdružení Malá kopaná Jihlava mají na všech pokladnách možnost zakoupit vstupenku na zápas za pouhých 40 Kč! K tomu postačí předložit platnou registrační kartu MK Jihlava s reálnou fotografií. Jde o vstupenky výhradně do sektoru B5.

Poločasové soutěže

Během každé poločasové přestávky budou na hrací ploše probíhat divácké soutěže ve střílení penalt, fotbalové „čáře“, netradičním curlingu či střelbě na cíl. Příjemnou výhrou budou kupóny na konzumaci v některé z jihlavských restaurací! Do soutěží budou vylosování pouze členové Fanklubu či majitelé permanentních vstupenek.

Dovezeme vás na fotbal!

Jsme si vědomi toho, že FC Vysočina nemá fanoušky pouze v Jihlavě, ale jsou rozmístěni po celém regionu. Z toho důvodu jsme se rozhodli spustit projekt po vzoru jiných sportovních klubů a to svozy z vašeho města či obce zdarma! Nabízíme vám jedinečnou příležitost jak se z místa vašeho bydliště dostat na fotbal do Jihlavy a zpět úplně zadarmo, uhradit budete muset pouze vstupenku na zápas. Pokud o tuto akci máte zájem, přihlaste vaše město či obec na e-mail fuks@psj.cz. Máme však 2 podmínky – obec musí příslušet do bývalého okresu Jihlava a přihlašovatel musí garantovat, že autobus bude naplněn, což je min. 30 míst. Pro každý domácí duel počínaje střetnutím proti Znojmu hraném dne 13. srpna bude z přihlášených obcí vždy v pondělí vylosována jedna šťastná. Více informací sdělí marketingový manažer klubu Miroslav Fuks (mobil: 607 628 868).

Předprodej vstupenek

Tradiční předprodej vstupenek probíhá vždy ve čtvrtek před každým domácím zápasem ve Fan shopu FC Vysočina umístěném pod novou tribunou. Bude se tak dít během prodejní doby této prodejny klubových suvenýrů - v časech 10:00 - 12:00 a 13:00 -17:00 hodin.

 
Aktuálně

U18: Po převaze vezou z Humpolce jen bod

Dorostenecké "béčko" ztratilo dva cenné body v derby na půdě Humpolce. Domácí šli do vedení a hosté svoji celozápasovou převahu dokázali přetavit pouze ve vyrovnání z kopačky Pavla Vacka. Dorostenecké "béčko" se nadále udrželo v čele Divize, ale má stejný počet bodů jako druhá Svratka Brno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu