18.10.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina přijímá opatření

FC Vysočina přijímá opatřeníVedení FC Vysočina Jihlava přistoupilo k personální změně v obsazení trenérských postů v „A“ týmu. Hlavního kouče Luboše Urbana a asistenta Daniela Šmejkala nahradí současný trenér juniorky Josef Vrzáček a asistent Tomáš Jansa ve spolupráci se sportovním manažerem Josefem Jinochem. Vedení klubu zároveň řeší obsazení uvolněné pozice trenéra juniorky.

 

"Chtěl bych poděkovat odcházející dvojici za spolupráci a vážím si toho, že jsem mohl poznat i jejich lidské vlastnosti. Představenstvo ve spolupráci se sportovním úsekem o tomto kroku rozhodlo po důkladné analýze a vyhodnocení alternativních variant. Uvědomujeme si vážnost situace a proto je úkol našeho prvního týmu v posledních třech podzimních kolech jasný - získat maximální počet bodů. Tato změna potvrzuje důležitost a odhodlání celého klubu splnit společný cíl,“ uvedl Jiří Pech, předseda představenstva FC Vysočina.

Zanedlouho šestačtyřicetiletý Josef Vrzáček si premiéru v roli hlavního kouče ligového celku odbude v neděli od 10.15 hodin v Hlučíně. V FC Vysočina působí již od roku 1998, kdy působil u dospělého "B" týmu a obou ligových dorostů. Od léta 2003 začal sbírat první zkušenosti v kabině „áčka“, neboť byl jmenován asistentem kouče Romana Pivarníka, jímž zůstal i později po boku Jaroslava Netoličky a to do června 2004. Od ledna 2005 nastoupil jako trenér k „B“ týmu a působil v něm do léta 2006. Tehdy se vrátil k prvnímu týmu a přijal roli asistenta trenéra Milana Bokši. V ní setrval i později vedle lodivodů Luboše Zákostelského a poté i Karola Marka až do léta 2009. Po příchodu dvojice Luboš Urban – Daniel Šmejkal k prvnímu týmu opět zakotvil u třetiligové juniorky.

 
Aktuálně

Hlasujte pro Hráče měsíce července 2020

Na webu FC Vysočina se opět můžete zapojit do tradiční ankety „Hráč měsíce“, jež bude dílem k nalezení „Hráče FCV za rok 2020“! Nyní zvolte toho nejlepšího fotbalistu z jihlavského kádru za měsíc červenec. Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu