08.11.2010, Miroslav Fuks

Co tým FC Vysočina čeká do konce roku?

Když sudí Matějek v Karviné naposledy foukl do píšťalky, tak vzal hráčům FC Vysočina poslední naději na vyrovnání nepříznivého stavu a zároveň jihlavské fotbalisty odeslal na dvoutýdenní regenerační volno v domácí péči. Ke svým povinnostem se znovu vrátí v úterý 23. listopadu a toto tréninkové mezidobí potrvá tři týdny. Co bude jeho náplní?

 

Na úvod mužstvo v úterý 23. listopadu od 11.30 hodin čeká hokejové klání na Horáckém zimním stadiónu. Středu 24. listopadu od 16.00 týmu zpestří netradiční zápasy v malé kopané proti žáčkům FC Vysočina a Fanklubu. Ve čtvrtek 25. listopadu FC Vysočina sehraje přátelský duel na půdě divizního HFK Třebíč (začátek v 18.00 hodin), ovšem ještě předtím vybraní hráči a kouč Vrzáček absolvují besedu se žáky sportovních tříd na ZŠ Evžena Rošického.

Druhý týden přípravy bude méně pestrý. Krom běžných tréninků si hráči v úterý 30. listopadu zopakují hokejový zápas a ve čtvrtek 2. prosince členové kádru sehrají modelový zápas. Tečku za fotbalovým rokem 2010 by hráči měli učinit ve čtvrtek 9. prosince. Mnohem náročnější zimní příprava odstartuje v úterý 4. ledna 2011.

 
Aktuálně

Program zimní přípravy fotbalistů FC Vysočina

Před fotbalisty FC Vysočina je ještě několik dní úplného klidu, než se pod dohledem moderních technologií rozběhne plán jejich individuální kondiční a silové přípravy. Tak, aby byli na startu týmové zimní přípravy v pondělí 8. ledna v optimální kondici. Co dalšího je během zimy čeká? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu