19.11.2010, Miroslav Fuks

Petr Dolejš by ocenění vyměnil za plusové body

Petr Dolejš by ocenění vyměnil za plusové bodyNávštěvníci webu FC Vysočina zvolili nejlepším hráčem podzimu krajního záložníka Petra Dolejše. Ten fanouškům rozdával radost samostatnými průniky, rychlými kličkami a bleskurychlými křídelními výpady. Oproti jarnímu žebříčku si polepšil hned o 5 příček. Druhou příčku v hlasování obsadil kapitán Filip Dort a třetí skončil gólman Maksims Uvarenko. Co Petr na ocenění ze strany fanoušků říká?

 

Tato pocta ze strany fanoušků je krásná a moc mne těší. Jsem velmi rád, že se jim líbí moje hra. Na druhou stranu toto ocenění pro tým vůbec neznamená. Okamžitě bych ho vyměnil za plusové body do tabulky.

Jak jsi viděl podzimní výkony a výsledky mužstva?
Venku jsme zcela zbytečně poztráceli body. Zápasy, jako byl například ten v Sezimově Ústí, musíme vyhrávat. Šest bodů za 2 výhry z venku je prostě málo. Velká škoda, protože s pár body navíc se nám mohl přezimovat mnohem lépe.

Byl jsi spokojen se svými výkony? Ze kterého utkání jsi měl nejlepší pocit a naopak?
Vůbec se mi nevyvedl zápas v Sezimově Ústí. Je to kousek od mého domova a mně se zde tradičně vůbec nedaří. Případný povedený zápas by měli posoudit jiní. Osobně nejsem spokojen se svojí střeleckou bilancí. Prakticky v každém utkání jsem se dostal do gólovky, ale skórovat jsem dokázal jen třikrát ve 2 duelech. To je málo.

Jak trávíš ke konci se chýlící regenerační volno po skončení podzimu?
Na konci podzimu mne hodně trápila pata a tak hlavně ležím a jezdím na bazén. Odpočívám v rodinném kruhu u nás na jihu v Mirovicích.

Blíží se vánoční svátky a zimní příprava...
Vánoce a s nimi spojená dovolená jsou rozhodně prima. Následné dlouhé zimní tréninkové galeje jsou však pro každého fotbalistu hodně nepříjemné. Všichni si však uvědomujeme, že se bez tohoto náročného „dobití baterek“ neobejdeme. Pevně doufám, že se mi během zimy budou vyhýbat problémy s kotníky a patami.

S jakým fotbalovým cílem vstoupíš do jara a vůbec do roku 2011?
Obrovskou výzvu představuje pro celý náš tým Gambrinus liga. Všichni na jaře na hřišti uděláme první i poslední, abychom se tohoto cíle dočkali.

Porovnání výsledků ankety o „Hráče sezóny“

P

Podzim 2010

Jaro 2010

1.

Dolejš Petr

Mešanović Muris

2.

Dort Filip

Uvarenko Maksims

3.

Uvarenko Maksims

Dort Filip

4.

Krutý Peter

Krutý Peter

5.

Tlustý Petr

Dolejš Petr

6.

Da Silva Gabriel

Da Silva Gabriel

7.

Halama Jan

Tlustý Petr

8.

Šimonek Arnold

Karlík Karol

9.

Tecl Stanislav

Demeter Robin

10.

Veselý Michal

Kosak Jan

11.

Karlík Karol

Gavrić Petar

 
Aktuálně

Program zimní přípravy fotbalistů FC Vysočina

Před fotbalisty FC Vysočina je ještě několik dní úplného klidu, než se pod dohledem moderních technologií rozběhne plán jejich individuální kondiční a silové přípravy. Tak, aby byli na startu týmové zimní přípravy v pondělí 8. ledna v optimální kondici. Co dalšího je během zimy čeká? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu