30.01.2005, Redakce

Ředitel Zdeněk Tulis se sejde s fanoušky klubu!

Ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis se rozhodl zavést novou tradici setkávání se s fanoušky. Formou debaty by je chtěl blíže seznámit s veškerým děním v klubu, přiblížit jeho další záměry a informovat o cílech na nadcházející sezónu. Této přímé osobní komunikací s fanoušky, která by se mohla opakovat minimálně před každou sezónou, dává ředitel klubu přednost před anonymními dotazy či spekulacemi, se kterými se setkává na internetovém diskusním fóru klubu. Fanoušci budou mít poprvé možnost zeptat se Ing. Tulise na jakékoliv otázky související s FC Vysočina v úterý 1. března 2005 od 16:30 hodin. Místem diskusního setkání budou VIP prostory v sídle klubu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Věříme, že využijete této jedinečné možnosti zodpovědět své dotazy, přednést své připomínky a dozvědět se řadu zajímavých informací ze zákulisí fungování klubu!

 
 
Aktuálně

Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?

Fotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu