30.01.2005, Redakce

Ředitel Zdeněk Tulis se sejde s fanoušky klubu!

Ředitel FC Vysočina Ing. Zdeněk Tulis se rozhodl zavést novou tradici setkávání se s fanoušky. Formou debaty by je chtěl blíže seznámit s veškerým děním v klubu, přiblížit jeho další záměry a informovat o cílech na nadcházející sezónu. Této přímé osobní komunikací s fanoušky, která by se mohla opakovat minimálně před každou sezónou, dává ředitel klubu přednost před anonymními dotazy či spekulacemi, se kterými se setkává na internetovém diskusním fóru klubu. Fanoušci budou mít poprvé možnost zeptat se Ing. Tulise na jakékoliv otázky související s FC Vysočina v úterý 1. března 2005 od 16:30 hodin. Místem diskusního setkání budou VIP prostory v sídle klubu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Věříme, že využijete této jedinečné možnosti zodpovědět své dotazy, přednést své připomínky a dozvědět se řadu zajímavých informací ze zákulisí fungování klubu!

 
 
Aktuálně

Stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil u remízy U15 s Maďarskem

Reprezentace U15 dnes odehrála druhé listopadové přípravné utkání s Maďarskem. Po úterní výhře 2:0 tentokrát svěřenci trenéra Karla Havlíčka remizovali 1:1. V základě sestavě Česka nastoupili jihlavští stopeři Adam Hink a Matyáš Hnízdil. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu