01.12.2010, Miroslav Fuks

Co pod stromeček? Suvenýry ze City Parku!

Co pod stromeček? Suvenýry ze City Parku!Na prahu Adventu pro vás máme odpověď na tradiční nelehkou otázku, co koupit svým blízkým pod stromeček. Přesnou trefou do černého jsou přeci klubové suvenýry FC Vysočina! Od pondělí 6. do neděle 19. prosince k nim budete mít ještě blíže, neboť FC Vysočina v jihlavském nákupním centru City Park rozbalí svůj prodejní stánek. O víkendech bude mít otevřeno od 10 do 18 hodin a ve všední dny od 14 do 18 hodin. Najdete ho v 1. podlaží v blízkosti fontány.

 

„Pevně věříme, že se tato novinka ujme a že si naše suvenýry najdou cestu k širšímu spektru zákazníků. Málokdo si totiž ve vánočním shonu uvědomí, jak dobrou volbou netradičního vánočního dárku by mohl být klubový dres, mikina či polokošile. Doufáme, že své majitele naleznou i některé připravované novinky v naší nabídce – polokošile, půllitr či hrníček se lžičkou,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu