01.12.2010, vFotbal.cz - Lukáš Procházka

Stanislav Tecl: Hostování nebyla chyba, nyní ale myslím na ligu s Jihlavou

Stanislav Tecl: Hostování nebyla chyba, nyní ale myslím na ligu s JihlavouJeden z největších jihlavských talentů posledních let se vrátil z neúspěšné mise v pražské Slavii, aby pomohl Jihlavě vybojovat nejvyšší soutěž. Stanislav Tecl byl přesně před rokem považován za výrazný talent české kopané. Po úspěšné polovině loňské sezóny, kdy spolu s další nadějí Matějem Vydrou vlétli do vrcholového fotbalu, měl přijít další krok.

 

Zatímco Vydra zvolil přestup do Baníku, ve kterém si udělal velké jméno a odkud v létě zamířil za více než sto milionů korun do italského Udine, Tecl zamířil do pražské Slavie. Ta už se ovšem v té době nenacházela v příznivé situaci a Tecl na svou šanci čekal marně. Připsal si pouze několik startů v závěru soutěže, povětšinou nastupoval jen za B tým.

Zbývající část rozhovoru najdete na serveru vFotbal.cz - ZDE.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu