05.12.2010, Miroslav Fuks

Starší dorost šestý na Memoriálu Dr. Václava Jíry

Starší dorost šestý na Memoriálu Dr. Václava JíryStarší dorostenci FC Vysočina o víkendu absolvovali tradičně silně obsazený halový Memoriál Dr. Václava Jíry. V konkurenci osmi celků obsadili 6. pozici a nenavázali tak na své vítězství z roku 2008. Svěřencům trenéra Pavla Procházky nevyšli boje ve skupinách, kde těsně podlehli Teplicím, Slavii i slovenskému Bardejovu. V nedělním „B“ semifinále přehráli Hradec Králové a v utkání o 5. příčku nestačili na Spartu.

 

„Turnaj potvrdil, že hala je velice specifická. Vždyť první 3 celky extraligy – Hradec, Slavie a Sparta – skončili v celkovém pořadí turnaje na 8., 7. a 5. místě. My jsme doplatili na hrubé chyby, které ostatně produkovaly všechny týmy, a především na neproměňování vyložených příležitostí. S působením na turnaji jsme však spokojení, měl vysokou kvalitu,“ řekl k víkendovému dorosteneckému klání trenér Procházka.

Výsledky v základní skupině:

- FK Teplice  6:8 – Císař, Göth, Kliment, Čížek, Brabec, Fadrný
- SK Slavia Praha  4:5 – Göth, Přibyl, Fadrný, Beránek
- Partizán Bardejov  1:3 - Brabec

„B“ semifinále: - FC Hradec Králové  7:2 – Cipruš, Přibyl a Kliment 2, J.Kučera

o 5. místo: - AC Sparta Praha  4:7 – J.Kučera 2, Čížek, Brabec

Sestava na turnaji: Kopeček, Malinkovič – Fadrný, Turek, Kliment, J.Kučera – Beránek, Kryštůfek, Brabec, Přibyl – Göth, Čížek, Cipruš, Císař.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu