09.12.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina do jarních bojů povede Josef Vrzáček

FC Vysočina do jarních bojů povede Josef VrzáčekTrenérské uskupení prvního týmu FC Vysočina dozná pro jarní část jen minimálních změn. Předseda klubového představenstva Ing. Jiří Pech na středeční slavnostní večeři oznámil, že mužstvo i do jarních bojů povede hlavní kouč Josef Vrzáček po boku s asistentem Tomášem Jansou. I na jaře bude s realizačním týmem blíže spolupracovat manažer Josef Jinoch, který nese největší díl zodpovědnosti za sportovní výsledky klubu.

 

„Klubové představenstvo důkladně zvážilo veškeré možné alternativy řešení trenérské otázky. Nabízela se nám řada známých trenérských jmen, kteří stáli o působení ve stabilizovaném a ambiciózním klubu, jakým je FC Vysočina. My jsme se však rozhodli dát důvěru „odchovanci“ klubu a velmi perspektivnímu a pracovitému kouči Josefu Vrzáčkovi. Tomu bude nadále sekundovat zkušený Tomáš Jansa. V neposlední řadě pokračujeme v trendu nastoleném v závěru podzimu, kdy na lavičku usedl i sportovní manažer Josef Jinoch. Tímto krokem sledujeme jeho intenzivnější komunikaci s hráči a prohloubení spolupráce s trenéry. Jsme přesvědčeni, že takto sestavený realizační tým má všechny předpoklady k tomu, aby naplnil náš společný cíl,“ informoval Jiří Pech.

„Jsem si plně vědom oprávněných ambicí, které FC Vysočina dlouhodobě má. K tomuto cíli musíme dospět v sepětí s vedením klubu, fanoušky a vůbec celým regionem. Hráči musí vnímat zodpovědnost za výsledky, ale nechceme je přílišným tlakem svazovat. Hodláme více pracovat, než mluvit. Nejen v zimní přípravě nás čeká množství velmi náročné a tvrdé práce,“ řekl ke svému potvrzení do pozice hlavního kouče Josef Vrzáček.

Jeho jmenování nyní zintensivní práci na hráčských změnách v kádru prvního týmu. Ofenzivní záložník Karel Zelinka, který v Jihlavě hostoval celý rok 2010, se vrací do pražské Slavie. Do zimní přípravy se zapojí záložník Jan Kopic, jenž se vrací z podzimního hostování v Čáslavi, a též dva hráči z juniorky – stoper František Ptáček a ofenzivní hráč Tomáš Kučera. Zároveň může dojít ke změnám na trenérských postech dalších týmů FC Vysočina.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu