15.12.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina nezapomíná na charitu

FC Vysočina nezapomíná na charituStalo se dobrou tradicí konce roku, že FC Vysočina nezapomíná na podporu charitativních projektů. Jihlavský klub dlouhodobě pomáhá svému sousedovi – Dětskému centru Jihlava. V letošním roce sem ve spolupráci s akciovou společností PSJ putovala částka ve výši 10.000 Kč. Nově pak hráči „A“ mužstva, zaměstnanci a trenéři klubu přispěli Charitní pečovatelské službě při Oblastní charitě Jihlava. Vybraná suma 13.100 Kč bude použita na nákup terapeutického materiálu pro její klienty. Finance dnes osobně předala členka představenstva Jarmila Vaculíková společně s útočníkem Stanislavem Teclem.

 

Pravidelnému a chvályhodnému opakování se těší i projekt dorosteneckých a ženských týmů FC Vysočina organizovaný trenérem Davidem Oulehlou a rodinou Kounkovou ve spolupráci se sponzory (Pivovar Ježek, Kofola, Mattoni a další). Mladí hráči FC Vysočina každoročně na počátku prosince navštíví dětské oddělení jihlavské nemocnice a malé pacienty obdarují drobnými i velkými dárečky. S hromadou dárků tentokráte přišli ve čtvrtek 2. prosince. „Opravdu se před nimi skláním. Takhle mladí kluci a doslova si utrhnou ze svého kapesného peníze a dají to nemocným dětem. Tak to je úžasný," uvedla na webových stránkách Nemocnice Jihlava vrchní sestra dětského oddělení Bc. Simona Hájková.

 
Aktuálně

Vojta Křišťál: Snažím se pracovat na svém zlepšení

V úvodním jarním duelu proti Třinci se zařadil do dlouhé řady odchovanců FC Vysočina, kteří nastoupili v ligovém utkání. Navíc v základní sestavě. I díky tomu jej současná opatření spojená s virovou epidemií musí mrzet dvojnásob. Věří dvacetiletý obránce Vojtěch Křišťál, že si místo v zahajovací jedenáctka udrží i po návratu na trávníky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu