01.02.2011, Miroslav Fuks

Vysočinu ve středu čeká dvojzápas proti Slovácku

Vysočinu ve středu čeká dvojzápas proti SlováckuFotbalisty FC Vysočina ve středu čeká zajímavé měření sil proti prvoligovému celku. V Kunovicích se odehraje dvojzápas proti 1.FC Slovácko, který bude příležitostí k otestování formy jednotlivých hráčů celého jihlavského kádru. Může trenér Josef Vrzáček počítat se všemi hráči? Pomůže si fotbalisty z juniorky?

 

Náš kádr se oproti předchozím zápasům nezmění. Navíc nás z juniorky doplní šestice Dobrovolný, Mandžuka, Fadrný, Vacek, Leligdon a Poláček. Ti vlastně nahradí šest fotbalistů, kteří absentují. Tlustý a Bača již naplno trénují, ale do zápasu je ještě nechceme poslat, neboť dohánějí kondiční manko. Další marodi Šimonek, Dort, Krutý a Dolejš většinu tréninkových dávek odběhali, ale nyní ještě podstupují některá vyšetření a léčebné procedury. Dostupné hráče našeho kádru promícháme, přičemž počítám s tím, že více jich nastoupí do prvního duelu od 14 hodin. Mladíci z juniorky se představí ve druhém zápase od 16 hodin.

Oproti posledním přípravným duelům s třetiligovými celky půjde o odlišný zápas...
Především to bude další z řady testů, který nám mnohé napoví. Očekávám, že proti prvoligovému soupeři hráči předvedou větší nasazení, koncentrovanost a odolnost v soubojích. Obstát chceme nejen herně, ale i výsledkově.

Příprava je nyní v polovině. Mění se náplň tréninků?
Tento týden je poslední, kdy se soustředíme na kondiční složku. Tento cyklus vyvrcholí sobotním domácím duelem proti Čáslavi. V dalším týdnu se začneme mnohem více věnovat rychlosti, kombinaci či taktice.

 
Aktuálně

U19: Debakl v Plzni

Jihlavští starší dorostenci nedokázali překvapit na půdě plzeňské Viktorie a i přes dobrý výkon v prvním poločase si odváží vysokou porážku 7:0 (3:0). Dorostenci si i přes porážku drží 11. místo tabulky a v příštím kole se utkají v důležítém zápase se Slováckem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu