02.02.2011, Miroslav Fuks

I holky se perou se zimní přípravou

I holky se perou se zimní přípravouŽenský tým FC Vysočina sice zahájil zimní přípravu jako poslední z týmů našeho klubu (12. ledna), ovšem to rozhodně neznamená, že by holky něco ošidily. Druhá nejvyšší soutěž žen startuje o prvním dubnovém víkendu, tudíž mají před sebou ještě dostatek času k důkladnému nabití baterek a vyladění sportovní formy. Jak dosavadní přípravu hodnotí trenér Josef Žampa?

 

Z dosavadního přístupu hráček i náplně tréninků mám dobrý pocit. Scházíme se čtyřikrát týdně, přičemž třikrát jde o tréninkovou jednotku na umělé trávě nebo v terénu a jednou o halu. Zde se věnujeme pohybovým cvičení od švihadel, přes aerobik po kick-box.

Připravujete se kompletní?
To je ta stinná stránka. Bohužel, z dvacetičlenného kádru se průměrně schází 13 hráček. Trápí nás totiž marodka. Nejhůře je na tom Krystýna Pavelcová, která v Praze podstoupila arteroskopii na koleni. Přejeme jí brzké uzdravení.

Došlo v týmu k nějakým změnám?
Jsou jen minimální – z juniorky zkoušíme šestnáctiletou Marii Dolskou. Navíc uvažujeme o hostování dvou hráček z Brna.

Máte už za sebou nějaký přípravný zápas?
Zatím ne. První prověrka nás čeká 13. února, kdy nastoupíme k prvnímu utkání zimního turnaje v Brně. Zde se postupně střetneme s prvoligovým Slováckem a domácím celkem, dále v turnaji startují naše soupeřky z MSLŽ – juniorka Brna a Horní Heršpice.

 
Aktuálně

F:NL - 19. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkání

Fotbal se dočkal jarního restartu! V prvním domácím duelu proti FK Varnsdorf nám budete moc scházet na tribunách, tudíž věříme, že si alespoň nenecháte ujít živý přenos utkání na klubovém webu. Držte nám palce! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu