05.02.2011, Miroslav Fuks

Aktuální pohled do kádru FC Vysočina

Aktuální pohled do kádru FC VysočinaKádr FC Vysočina hlásí první zúžení. Mladý stoper František Ptáček během ledna nasbíral velice cenné zkušenosti při přípravě s prvním týmem a nyní se vrátil do třetiligové juniorky. Tento tým i Jihlavu naopak opustil testovaný bosenský záložník Edin Šejko. Naopak jeho krajan a devatenáctiletý stoper Elvin Mandžuka přesvědčil a na jaře bude působit v jihlavské juniorce. K dotažení působení útočníka Murise Mešanoviće zbývají pouze formality.

 

Sportovní vedení klubu nyní vyjednává o přestupu dvacetiletého útočníka Nitry Arnolda Šimonka, jenž je nyní na marodce a na podzim v Jihlavě nastoupil do 13 druholigových duelů a vstřelil 3 branky. Vytáhlý hrot dokonce figuroval v aktuální nominaci slovenského výběru U-21 pro přátelský duel proti Francii. Bohužel, právě zdravotní stav mu toto mezinárodní měření znemožnil.

 
Aktuálně

Kondiční týden zakončili modelovým duelem

Fotbalisté FC Vysočina strávili reprezentační týden intenzivní prací. Tréninkový cyklus vedl asistent Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamířil s českým nároďákem U20 na duely s Itálií a Nizozemskem. Kondiční týden dnes završil modelový duel jedenáctky hráčů "áčka" proti jejich spoluhráčům, které doplnili fotbalisté juniorky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu