28.02.2011, Miroslav Fuks

Vyhlašujeme jaro plné slev!

Vyhlašujeme jaro plné slev!Jaro už je snad konečně, zima končí a vše kolem nás rozmrzá. Menší cenová obleva dorazila i do nabídky suvenýrů FC Vysočina. Hned několik stálých položek se dočkalo citelného snížení ceny, což fanoušci klubu jistě uvítají! Po celé jaro bude platit sleva u tohoto sortimentu: kvalitní mikina na zip zn. Hummel – řada „FCV my team“ (nově za 750 Kč / pro Fanklub za 700 Kč), žluté tričko „Společně to zvládneme“ (80 / 70 Kč), dětské body „Rostu s Ježourem“ (120 / 110 Kč), dětské tričko „Rostu s Ježourem (100 / 90 Kč), pletená šála verze 2000 – 2010 (120 / 110 Kč) a šála pletená „Společně to zvládneme“ (140 / 120 Kč).

 

Suvenýry lze trvale zakoupit na dobírku na základě objednávky na e-mail tereza.mazacova@email.cz (paní Tereza Mazačová). Následně vám budou zaslány na dobírku na udanou adresu.

Tradiční Fanshop pod novou tribunou své dveře poprvé v letošním roce otevře ve čtvrtek 10. března v čase od 13:00 do 17:00 hodin. Zároveň budete mít možnost zakoupit v předprodeji vstupenky na veledůležitou domácí druholigovou premiéru proti Dukle Praha. Výkop tohoto duelu je stanoven na pátek 11. března od 18:00 hodin.

Málem bychom zapomněli na další možnost, jak zakoupit něco z bohaté nabídky klubových suvenýrů. Ve středu 9. března od 16:00 hodin proběhne v jihlavském City Parku, konkrétně v prostoru restaurace KFC, autogramiáda kompletního „A“ týmu jihlavských fotbalistů. Na místě nebude chybět ani oblíbený maskot Ježour a mobilní stánek se suvenýry. Bližší informace o akci přineseme.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu