03.03.2011, Miroslav Fuks

Fanoušci mají o sestavě na Varnsdorf jasno

Fanoušci mají o sestavě na Varnsdorf jasnoPětatřicet návrhů základní sestavy FC Vysočina pro nedělní utkání ve Varnsdorfu se sešlo v redakci našeho webu. Ve všech tipech figurovala čtveřice hráčů: stoper Jan Halama, defenzivní záložník Karl Karlík, útočník Muris Mešanović a kapitán Filip Dort. A jak by podle vás měla jedenáctka vypadat? Hráče by šlo asi nejlépe složit takto: Uvarenko – Veselý, Tlustý, Halama, Šilinger – Dolejš, Karlík, Dort, Kopic, Gabriel – Mešanović.

 

Hlasy: 35 – Halama, Karlík, Dort, Mešanović, 31 – Uvarenko, 29 – Gabriel, 28 – Tlustý, 26 – Šilinger, 24 – Veselý, 22 – Kopic, 18 – Dolejš, 14 – Görner, 10 – Šimonek, 9 – Gába, 8 – Bača, 5 – Šimáček, 4 – Svoboda, 2 – Tecl.

Kdo z tipujících si vyslouží odměnu v podobě klubových suvenýrů se však dozvíme až s výkopem utkání ve Varnsdorfu. O vítězích vás budeme informovat v pondělí.

 
Aktuálně

FC Vysočina hledá fyzioterapeuta

FC VYSOČINA JIHLAVA hledá nového člena realizačního týmu ligového celku dospělých – fyzioterapeuta/ku na plný či částečný úvazek. Nabízíme atraktivní práci ve fotbalovém prostředí, výborný pracovní kolektiv, zdroj velkých profesních zkušeností, skvělou referenci pro Vaši kariéru a zajímavé finanční ohodnocení. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu